1. 1.
  uluslararası bir oteller zinciri adı.istanbul şubesi,istanbul'un en iğrenç,en zevksiz,en yıkılası yapısına konuşlanmıştır. (bkz: gökkafes)
  1 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  eğer sırf mimarisi yüzünden yıkılacaksa Dolmabahçe Sarayı ile birlikte yıkılması gerekmektedir. Çünkü, Dolmabahçe sarayı'nın mimarisinin de, uzaktan yakından Türk mimarisiyle alakası yoktur.
  Muhteşem bir lobi ve muhteşem bir hizmet. Ana lobideki merdivenler insanı tek kelimeyle büyüler. Kullanılmış cam mimarisi insanın başını döndürür.
  Lobiden aşağıda, kışlık A Plus, Red Room gibi gayet güzel eğlence mekanları vardır. Ayrıca güvenlik olarak şık bayanlar vardır. Güvenlikçi diye 3 metrelik adamları dikmenin bi manasıda yoktur zaten.
  En uygun yol ise, taksim üzerinden gelmektir. Çünkü, özellikle hafta sonlarında boğaz trafiğine girmek akıl karı değildir.
  -1 ... maksat muhabbet
 3. 0.
  beşiktaş manzarasını ve deniz manzarasını oldukça güzel yansıtan ve gökkafes adıyla bilinen yapının içinde bulunan güzel otel.
  ... hakande84
 4. 1.
  Yapımı sırasında ortaya çıkan imar sorunu halledilebilsin diye Şişli Belediye'sinin sınırlarının genişletildiği binanın içindeki oteldir.
  istanbul Boğazı'na yapılabilecek en büyük zararlardan biridir.Kadıköy'den vapurla yanaştığınızda ince uzun bir binanın nahoş bir şekilde tüm silüeti bozarak yükseldiğini görürüsünüz.Korumacılık anlayışını rüşvet karşılığı satan Belediyeciliğin son örneklerinden biridir.Mimari açıdan en ufak estetik değere sahip olmadığı gibi görünümü de bozmaktadır.
  Swissotel Dolmabahçe sarayının tam karşısına yapıldığı zaman, şimdi ismini hatırlayamadığım bir mimar:Japon imparatorluk Sarayı'nın karşısına böyle bir bina dikmenize asla izin vermezler'demişti.
  Aynı şekilde Floransa ya da Prag meydanına da gökkafes tarzında bir bina yapılamaz.
  Bizler Manhattan'a özenerek hiç olmayacak yerlere olmayacak binaları yerleştiriyoruz,ama korumamız gereken bir kültürel miras ve doğa zenginliği olduğunu unutuyoruz.
  2 ... mavi
 5. 2.
  istanbul un en iyi vip oteli .
  -1 ... lavinya_
 6. 3.
  carmen electra'nı 13-14-15 şubat 2009 tarihleri arasın da kalıcağı otel. şimdeden çiçek sipari verilmiştir.
  ... kuntayi kinteleyen adam
 7. 4.
  yarattığı başarıyı kitaplaştıran şirketler arasına girmiştir.
  ... system error
 8. 5.
  istanbul şubesinin genel müdür yardımcısı değişikliği yaparak atılım içine girdiği oteller zinciri.
  ... siyahnefte
 9. 6.
  Bizler hanfendi beyefendilere hizmet eden hanfendi ve beyefendileriz sloganıyla an be an büyüyen, Hizmet kalitesiyle benzerlerinin arasından sıylırılp çıkan muazzam otel. hizmet kalitesiyle ilgili bir müşterisi şöyle diyor. ''Fondoten şişemi düşürüp kırmıştım ve temizlemeleri için öyle bırakıp çıktım. Döndüğümde aynı marka bir fondonten ve tertemiz bir oda buldum.

  Müştelilerinin beğenilerini, sevdiği yemekleri, beğendiği içecekleri araştırıp odaya koymaları. kalış süresinde notlar alarak bunları bir sonraki gelişinde jest olarak sunmaları gerçekten ihya edici.
  1 ... insanca pek insanca
 10. 7.
  içinde bir hemingway barı olan otel.
  pek severmiş yazar.

  http://www.ritzparis.com/...target=1340&id_lang=2
  ... cymbeline