bugün

(bkz: ibrahim strikes back)
sebastiyan namus vakfının namus tespit komisyonundaki en son çalışmalarıyla kendisine hayran bırakan bilim adamı. ibrahim abi mübarek adamsın seviyoruz. seni. evet.
iğrenç başlıklarından ve troll anlayışından ötürü donuza eklediğim şahıs. Mutlu ama uzak olsun.
Bu ve bunun gibileri görmezden gelen moderasyona da yazıklar olsun.
kendini millete hizmete adamış adam gibi adamdır. evet.
görsel
görsel
yorumsuz..
yine birilerine dert olmuştur. sen üzülme ibrahim abi bize milletimiz yeter. evet.

tanım: vatanını milletini seven güzel yazar.
saygısız dhkpc aşığı teröristimsidir.
hani hani sözlüğün açık ara en kaliteli yazarı. beraber buluşup seninle kadın dövmek onurdur benim için ibrahim abi. senden öğrenecek çok şeyimiz var. hamdolsun. evet.
Sözlükteki kaliteli yazarlar listesine adı altın harfler ile yazdırmış olan yazardır.
Abim gibi sevdiğim yazar, yakışıklı abim benim. <3
agır yavsak oldugunu düsündügüm mahluk.
nerede kalmıştık @returnofibrahim dediğim yazar. yapacak çok işimiz var ibrahim abi. kesinlikle.
sözlük kızlarının kara kutusu. bu adam bir gün WikiLeaks belgeleri gibi çok kötü patlayacak.

ayrıca çomarmış.
çaylak olarak üzmüş değerli yazardır. ama inanıyorum ki kıymetli ve değerli ve delikanlı moderasyon yetkilileri en kısa zamanda seni aramıza geri dönmene izin verecektir. senin gibi kaliteli bir yazar olmadan yazmak çok zor olacak seni özleyeceğiz ibrahim abi. kesinlikle.
sözlükte 3 gündür iyi şeylerde oluyor.
bu tür çaylakların artması ve sözlükten silinip atılması sözlüğün yararınadır.

not: sanırım ercument cozerr bu return of ibrahim' in avukatı.
22 entryden 6 tanesinde ağlamış.
çok seviyorsan o gelinceye kadar yazma bence.
Çaylak olmasına üzüldüğüm yazardır.dün ercu geldik diye sevindik,şimdi senin yasını tutuyoruz ibrahim abi.

Umarım en kısa zamanda dönersin.
gördüğüm kadarıyla hala çaylak olan kaliteli bir yazar. nerdesin be ibrahim abi. aynen.
Özlenilen kaliteli yazardır.Artık geri dönüp bize engin bilgilerini sunmaya devam etmesi gerekiyor.Dön artık ibrahim abi. Tabi.
özlediğim abim bak herkes burada sende dön ibrahim abi. aynen.
bugün de aranan adam bitsin bu hasret be ibrahim abi dön aramıza. aynen.
Her gün profiline karanfil bıraktığım yazardır.ilk bıraktığım karanfiller çoktan soldu,sen hala dönmedin be ibrahim abi.

Gel vefasız, gel vicdansız. Çağırmazdım acil olmasa.
https://kobietamag.pl/wp-...wierzeta-w-kapieli-13.jpg
Nazmiyenin nişanlısı mi bu. Inşallah erkektir.
Edit: nazmiye için dedim. Yanlis anlaşılmasın.
Fake taxi of nazmiye.