bugün

entry'ler (185)

ruhi mücerret

dışarı çıkma yasağı olan kişidir.

sana mı soracağım lan yarram diyen kız

ankara veya Yozgatlı olan abimizdir.

seks yaparken 30 dakikadan önce boşalan erkek

paylaştığım zevke bakarım dakika tutmam diyerek katıldığım versus.

evlenilen kızın patlak çıkması

bir dingil söylemi.

bir kadının en öpülesi yeri

her yer yazılmış, yazılmayan bir yer olarak bilekleridir.

kasiyer kız beyefendi deyince gururlanmak

bolu bey'i de beydi ama ibnenin tekiydi. o yüzden çok da şey etmemek gereken durumdur.

imamın arkasında namaz kılma ayrıcalığı

allah katında aynı safta dizilmiş namaz kılan insanlar eşittir. burada saf tutma konusunda da yanlış yapılmıştır. imamın arkasında ise imam kadar bilgili birisinin olması gerekmektedir.

24haziran türkiye de olacaklar

inşallah terör eylemi olmaz.

aykut kocaman

futbolun doğrularını uygulayan teknik direktör denmiş, hangi futbol hangi doğru ? bi bitmediniz duygusallığını futbola alet eden ergenler bi bitmediniz. aykut kocaman iyi bir fenerbahçeli olabilir , çok iyi niyetli bir insan da olabilir ancak fazlasıyla kompleksli ve futbol mantelitesi büyük takımlara uyuşmayacak nitelikte bir antrenördür. Yallah konyaya diyerek hemen uğurlanması gereklidir. Lütfen futbol konusurken duygusallığınızı bir kenara bırakın ve sadece reel futboldan bahsedin.
Ersun yanal fenerbahçesi ile karşılaştırılmış, atılan gol sayıları karşılaştırılmış. Keşke oyun olarak da karşılaştırma yapsaymışsın bayım!

muharrem ince nin eksik mal beyanı

kaybetmiştir belki ?

türbanlıyla evlenebilen erkek

dün bi türbanlı kız gördüm hadi evlenelim dese evlenirdim ondan önce ki günde bir sarışın kız görmüştüm o kız da çok güzeldi o da evlenelim dese onunla da evlenirdim demem o ki ne fark eder?

temel karamollaoğlu

bana söylemleri rahmetli erbakan'ın son zamanlarındaki söylemleri ile hemen hemen aynı geliyor. ikisi de doğu perinçek gibi tamam bu kez kesin biz kazanacağız edalarından kurtulamadılar, artık etraflarında nasıl bir güruh varsa onları kazanacaklarına inandıran.
şüphesiz ki kaybedenlerdensin temel reis.

sevgiliye saat hediye etmek

ayrılmayla sonuçlanacak lanetli durum. Ne zaman kız arkadaşıma saat alsam ayrılıyoruz. Sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız hediye olarak saat alın.

yazar nicklerinden oy verdiği partiyi tahmin etmek

neyaptiginibilenkiz henüz kararını vermemiş partilerin projelerini bekleyen biriymiş gibi desem de bu liberal demokrat parti gençlik kollarından olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

24 haziran başkanlık seçimi projeleri

önümüzde Türkiye'nin geleceğinin en önemli seçimi olarak görülen bir 24 Haziran başkanlık seçimi bulunmakta ve aday olarak da halen cumhurbaşkanı olan Tayyip Erdoğan, Muharrem ince ve Meral Akşener ülkenin anahtarını alabilmek için yarışacaklardır.
peki sormak isterim bu üç siyasetçi lider de şimdiye kadar hangi projeleri sundular ?

2 milyon tamam a rağmen istifa etmemek

yani türkiye nufusunun yaklaşık % 2,5 kadarıdır. Seçmen nufusunun ise %3,6 sı kadardır. Şimdi buna dayanarak size sormak istiyorum afedersiniz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?
edit: eksilemeleriniz umrumda değil arkadaşlar sizin yaptığınız gezi eylemlerindeki "2 gün daha direnirsek hükümet düşüyormuş." tan farklı değil. Eğer bu şekilde düşünmeye devam ederseniz 25 haziran da yine erdoğan başkan olacaktır bunu göremiyorsanız erdoğan hırsınız sizin gözlerinizi boyamış doğruyu yanlışı ayırt edemez hale gelmişsiniz demektir.

oturmasını kalkmasını bilen kız

beni bulsun dediğim kızdır.

temel karamollaoğlu nun oy oranı

Temel reis en fazla % 1.6 kadar oy alacaktır.

iyi parti nin vatandaşın borçlarını sıfırlaması

başkasının borcunu silip sildiği borç kadar bana para vermeyecekse adaletsiz bulduğum uygulama. ohh ne ala memleket millet yiyip içip bankalara kredi kartlarına borç taksın sonra senin ödediğin vergilerle adamların borcunu kapat hayat devam etsin! yok öyle bir dünya! böyle siyaset yapacaksa bu akılla ülke ve ekonomi yönetecekse merak akşener allah akıl fikir versin diyorum.

30 yaşında erkek 15 yaşında kız ilişkisi

bir bara kaçak olarak girmiş 15-18 yaşında ki kız çocuğuyla takılmak sevişmek Her ne kadar bana göre sapıklık olsa da burada veya ekşi sözlükte bu, gayet iskandinav ülkelerinde olduğu gibi olağan şeyler gibi düşünülür. ancak söz konusu olay anadolu, islami kesimin ağırıkta olduğu bir yerde yaşansa veyahut ülkemin başka bir yerinde olsa çocuk gelinler diye sokağa inecek sayı dakikalar içinde binleri bulacaktır.