bugün

trt haberde 340p ile yayinlanan eglenceli program.
an itibarı ile trt haberde yayınlanan efsanevi muhteşem program.
pazar kahvaltisindan sonra içilen 1 bardak çay'ın yanında müthiş giden nostaljik program.
mutlu ağaç çizen, mutlu kıvırcık adam...
ailecek izlerdik bu programı.
işini zevkle yappan insanlar, izlerken dahi mutlu ederler insanı.
şu anda trt haber de yayınlanan bob ross'un güzel resimler yaptığı program. acele edin titan beyazını çoktan aldı bile.
An itibariyle uyku sersemliğimle kanalları boş boş dolaşırken trt haber de rastladım bob amcaya.
Eğer nostalji yapmak istiyorsanız şu an güzellikler yapmaya devam ediyor.
an itibariyle trt haberde yayınlanan bölümünde ilk defa şehir çizdiği görülen bob ross'un programı. adam bildiğin gökdelen yaptı. tabi şehirde de vanday kahverengisi ile ağacını yaptı.
An itibariyle trt haberde kış manzarası çizmekte.

"Yanlış yaparsak mühim degil. Oraya bir ağaç çizeriz olur biter"

Çakal sanatçı seni.
programlara çıkmadan önce hazırlık yapmam, sadece ne yapacağımı birkaç kez düşünürüm diyen bob ross'un trt haber de an itibari ile yayımlanan programı. hayal gücünü serbest bıraktı ve yine döktürüyor.
An itibariyle trt haberdedir. Bob ross amca cumartesi pazar günleri saat 12:25 ile 12:50 arası trt haber'de resim yapıyor.
Şu an bob ross reisin yapımına yeni başladığı resimle beni çocukluğuma götüren program.
Trt belgeselde.
üstad bob ross'un 1 saatte harika tablolar yaptığı efsane program. yıllarca trt 2'de yayınlandı şimdilerde trt belgesel'de tekrar bölümleri yayınlanıyor.
Bob Norman Ross nam-ı diğer Ressam Bob, ABD'li ressam, yaptığı programla bizlere resim sevgisini aşılamıştır, sarf ettiği öğretici ve şakayla karışık cümleleri klasikleşmişti. Ülkemizde 1993 yılından itibaren TRT 2'de yayınlanmıştır.
Bob ross'un canli canlı tablo yaptigi programdi. Bu programda yaptigi ilk tablosu olan "ormanda yürüyüş" 9.85 milyon dolara satışa çıkarılmış. Param olsa alırdım.
Güzel programdı.