bugün

Şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrıldım.

ilaç değil o, kireç. Bir de bunun duo olanı var, düşman başına.
Mide yanması için içtiğim 10 numara bir ilaç.
Naneli şeker yer gibi çiğniyosunuz, 5 dkda yanma falan kalmıyor.
Bilen bilir mide yanması fena bi beladır; sabit bazı yiyecekler yaktığı gibi kimi gıdalar bazen yakar bazen yakmaz...
Hepsine anında çözüm.
aynı zamanda mide yanmasını da kısa sürede kesen ilaçtır kendileri.
Ak troll görmekten midesi bulanan bireylerin, bulantısını kesmeye yardımcı ilaç.
Kendisiyle seviyeli bir iliskimiz var. ne zaman hasta olsam ilac kullanmam gerekse ve onlar ac karna olsa benim midem asla kabul etmez o yuzden ilaclarla beraber boyle bir sey icmek durumunda kaliyorum. Veya kafama bir sey taktigimda mideme vurur sabaha kadar kivranirim ona da iyi geliyor.
akpli çomarları gören bireylerin midelerini rahatlatan ilaç.
ilan-ı aşk etmek istediğim tablet, ilaç ,deva özellikle yılbaşından sonra müthiş iyi geliyor .
Genelde hamurişi ve asitli şeyler tükettiğimde midemdeki asitlerin dışarı çıkma isteğine benim elim ayağım bağlıyken yardımıma koşan emüklemeli ısırmalı ilaçtır. Eczacının dediğine göre zararı yokmuş günlük 4-5 tane yiyebilirmişim. Ayrıca naneli kireç aromalı.
mide yanmasını alan mucizevi ilaç. her evde olması gerekiyor bence.
gece yatmadan önce yemek yediysem (özellikle kokoreç) yemek borumda mide asidimle sabaha kadar savaşan, o geceyi kurtaran, reflüye iyi gelen bir ilaçtır.

teşekkürler rennie.
gecenin bir vakti hayat kurtaran ilaçtır.
sanırım ömür boyu kullanacağım ilaçtır.
tablet versiyonunun tadını çok sevdiğim antiasit. naneli, ferahlatıcı bir tadı var. galiba ilaçkolik oldum.
hayat boyunca kullanılacak bir ilaç değil, yemenizi, yatmanızı, kalkmanızı düzeltince ihtiyacınız kalmayacak olan ilaçtır, öncelikle yağlı ve acılı yemeyi bırakın, hele şu lanet sigarayı bırakın önce, gece yatmadan abur cuburu bırakın, sonra emin olun bu ilaca ihtiyacınız kalmayacaktır.
galiba hayatım boyunca kullanacak olduğum ilaç..
allahin lütfu ilaç.
resmen kireç.
mide yanarken bir tane atıldığında etkisini kısa sürede gösteren şeker. *
fark etmeden iki üç tane emmişim bundan. şeker diye.
ilaç adından çok amerikan gençlik filmlerinde esas oğlanın sempatik kankasının adı izlenimi uyandıran bir ad.
Mide rahatsızlıgı olanlara antiasit çok içmişliğm vardır senelerin ilacıdır.
candır can... bu sıralar hayat kurtarıcım olmuştur kendileri, düzeyli bir ilişkimiz var tripte atmıyor ayrılmayı düşünmüyoruz. paketi 5 tl dir.
reflü düşmanı. tek tabletle rahat bir uyku uyutabiliyor insana. bakmayın bok atıldığına.
içildikten sonra kusmamı engelleyen ilaçtır ama yinede iyidir güzeldir.
alzheimer'e neden olsa da tadı ve mide rahatlatması nedeniyle haftada bir yenilip yutulması gereken ilaçtır. tadı ve görünümü signal optic white'ı andırır.
çok süper bir ilaç ben bu ilaçtan almayınca kendimi eksik hissediyorum.