bugün

sağlıklı olduklarını değil doğurganlığı gösterir.
Âdet kanaması olarak da bilinen regl, aylık döngüler hâlinde gerçekleşen vajinal kanamadır.
doğal hacamat demişti demolay kılıklı biri.
o yüzden biz daha sağlıklı düşünüyormuşuz. salak olmuyormuşuz, daha uzun yaşıyormuşuz falan.
hesapta bu şekilde ağrılar yapan sancı imiş. bunların yaygarası hiç bitmez.

görsel
bazen kızların gerçek yüzünün ortaya çıktığı günler olarak düşünüyorum. ancak öyle değil tabi ki. ama sınırları zorluyorlar.
görsel
Kadınların her ay erkeklerin yılda 1 yaşadığı olay.
genelde dişi canlıların başına gelen olay. kız arkadaşım öyle diodu
(img:#2117790)
Kurmuşlar kafalarında bir kadınlar regl olunca arzuları şelale oluyor diye. Yok öyle bir şey evladım, yok öyle bir şey çocum. Size öyle diye hayal kuruyorsunuz sadece. Hayallerde gezmeyin hayallerde. O dönemde ağrılar olur sinir olur bitkinlik olur. Başka da bir şey olmaz.
görsel

geçer annem.
Kadınlar ömürlerinin 4 senesini regl geçirirler.
Başımın belası.
" her yerim şiş şiş baksana görmöyömösöööööön" diye ağlayan kızlar,kızlarımız.
Kadının bedenine göre değişen gün-miktar farklılıkları olsa da; ortalama 2-7 gün arasında sürer. miktar ise kişilerin ped/tampon değiştirme sıklıklarının farklılıklarından ötürü net olarak anlaşılamamaktadır,
100-150 ml olarak tahmin edilir. Bundan daha fazlası kan kaybına neden olacağından kadında regl sancısı ve hassasiyetinden farklı olarak halsizlik baş gösterir.
Kadınların çok abarttığı bedensel bir olay.
Ay çok zor yha. inşallah erkekler kan işersiniz.
Böylelerinin yüzünden homoluk artıyor hmk.
Şu an karın ağrısı çekme sebebimdir. Bi de tatlı krizini unutmayalım . Sözlük, bana nutella getirin.
Peki bundan bize ne?

Kadınların, amının nasıl ve ne zaman kanadığını bize anlattığı şey.
(bkz: Regl olmuş bir kızla seks yapmak).
Ohaha benden o kadar kan gitse ölürüm.

iyi ki çüküm var oley.
Üstteki entry külliyen yalan bence.

Her ay toplamda 1 litre gidiyor adeta. insanın canı cini kalmıyor. Hortlağa dönüyorsun.
görsel
Bunun yüzünden halısahaya gidemiyorum.