bugün

Evet sevgili yazarlar bugün kandil.
ölmek için kötü bir gün.
tüm islam aleminin kandili mübarek olsun.
Herkesin kandili mübarek olsun.
Kandiliniz mubarek olsun.
ak partili bir yazar olarak tüm islam aleminin tebrik ettiğim kandilidir.

3 aylar geldi hamdolsun.
Hz Amine bu kandilde peygamber efendimize hamile olduğunu öğrendiği rivayet edilir.
bu vesile ile tüm müslüman kardeşlerimin kandili mübarek olsun.
2015 yılında çocuk bayramına denk geldi.
Hoş tevafuk..
Tüm islam Aleminin Regaip Kandili Mübarek Olsun 3.aylar artık resmen girmiştir.
her kandilde mesaj gelirken bu kandilde sadece dürümcüden mesaj gelmesi artık insanlar kandilleri önemsemiyor mu iması oluşturdu bende.
herkesin regaip kandili mübarek olsun . hayırlara vesile olsun..
tüm müslüman aleminin mübarek olsundur. Allah ramazana kavuşmayı nasip eylesin.
Tüm mümin kardeşlerimin regaip kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını yüce allahtan niyaz ediyorum. duayla, hayırla, hasenatla değerlendirilesi mübarek gecedir.
aslında olmayan hede. nasıl diyolrar. bidat . sonradan islama sokulma.
(#23678381)

1 yıl önce bunları demişiz..

Amin ki..
arapların 23 nisan, cumhuriyet bayramı, zafer bayramı gibi bir özel günüdür. müslümanlıkla alakası yoktur kuranda geçmez. kandil ile ilgili pek bir şey bilmem ama kuranda geçmeyen bir şeyi sevap diye dine sokmanın allahın dinine kural sokma yani allah ile ortaklık yapma olduğunu biliyorum, en büyük günahtır.

regaip kandili nedir? ne zaman ve nasıl çıktı? bunların cevabını bilen ya da internette bulanbilen var ise özel mesaj ile ulaşabilir mi bana lütfen?
hiç şüphesiz birer bid'at olan kandillerin, ne kadar abartılı ve de sapkın bid'atler olduğunun en açık ispatı niteliğindeki bir kandildir.

yahu şu kandilin ne sebeple kutlandığını bir düşünün!.. var mı böyle bir şey ya!.. ayıp değil mi?

yobaz tayfası böyledir işte... ipin ucunu kaçırmak bunların genlerinde var... (bkz: yobaz ve zeka)
Hayırlara vesile olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun.
(bkz: regaib kandili)
Hayırlı kandiller mümin kardeşlerim.
Recep ayinin ilk cumasina verilen isimdir. Musluman kardeslerimin kandilini kutluyorum...
kandilinizi tebrik ederim.
mübarek olsundur.
Arkadaşlar regaip kandili üç ayların ilk ayı olan recep ayının ilk perşembesini cumaya bağlayan gecedir.

biz üç aylara yarın yani 8 nisan da giriyoruz.

regaip kandilinin 14 nisan olması gerekmiyor mu bu durumda???

yoksa kendilerine göre kandilin tarihini mi değiştirdiler? ??
tüm yazarlarımızın kandilini en içten dileklerimle kutluyorum. Kandiliniz mübarek olsun kardeşlerim.