bugün

entry'ler (89)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=hrjGVEVGH-4

yazarların ruh halini anlatan görüntü

http://galeri.uludagsozlu...B6r%C3%BCnt%C3%BC-901034/

evli bir kadınla birlikte olmak

evli olmayanla bile zorken hiç uğraşılmaması gereken durumdur.ne gereği var bu kadar maceranın evsizi bitti evlisi mi kaldı birde.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gece

sağlam bir şekilde içtikten sonra dönen kafayla yatağa yatıp sızılan gecedir.

yazarların en sevdiği 1 marka 1 futbolcu 1 içki

harley davidson.
zinedine zidane.
smirnoff vodka.

gelecekte evlenilecek olan kişiye not

sikerim seni yavrum.

intihar etmeme nedenleri

sevmek,sevişmek,arayış içinde olmak,ulaşmak istediğin bir hayalin olması ne kadar sıkıntı çekersen çek aldığın nefeste ufak bir umut hissedersen bile devam edersin.

sözlük yazarlarının şu anki durumları

nasıl ayrılacağını düşünmekle geçiren,dalgın,dengesiz,hayatında ne yapacağına karar vermekte zorlanan,sıkıntılı.

gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı

bana mesaj atın konuşalım yalnızlık başa bela oluyor bazen.

tıp

kafayı kullanırsan rahat edersin arkadaş kasmaya gerek yok,benim gibi kasılan adamları yoracaktır evet ama çok abartmamalı yani doktor var doktor var öğren 2 antibiyotik otur yerine en kötü ihtimalle.

ateist arkadaşı ışid militanlarına teslim etmek

işid militanlarını da dinden çıkarabilir tehlikeli bir durumdur sakınılması gerekir.

arabanıza almak istediğiniz plaka

31 AMK 52.

hepimiz yavaş yavaş ölüyoruz

bazen yaşamın sadece sağ salim ölüme kavuşmak için yapıldığı uğraşisı gibi geldiği andır insana. bir çok şeyle uğraş, bekle, sabret, zamanı gelmedi de, hiç fırsat bulamadım de ve zaman geçsin sadece son nefesini verirken hayatın çomak çekişiyle herşeyi anlatacak belki yaşam denen şey ölüme daha çok yaklaşmaktır.

otu boku çekip facebookta paylaşan mal

yeter amk bir bitinde kurtulalım, sizin mal fotolarınızı görmek, sıçtığınızdan bile haberimiz olsun diye mi buldular bu faceyi biraz paylaşım yapmadan düşünün amk bu ne niye koyayım ki cidden mal mıyım diye.

allah a inanıyor musunuz

inanıyorum dedim ben doğru mu?

vatan mı önce gelir din mi sorunsalı

vatanı ve dini de reddebileceğimiz gibi kişiden kişiye değişecek bir olgu olmakla beraber, her neyi istiyorsanız onu önceye alın arkadaş, aldınız da almayın mı dedik.

soğuk çay içmek

Cok severim.

ne kadar özgürsünüz

balkonda sigara içebilecek kadar.

eminem ve yalewolf işbirliği

on numara bir parçadır sözleride gayet anlamlıdır. eminem artık yelawolfu ön planda tutmaya başladı şarkılarda vurucu kısımları söyletiyor, daha fazla böyle paylaşımlar bekliyoruz.

sözlük yazarlarının mezun olduğu liseler

Kayseri fen lisesi.