1. 1.
  Refika'nın Mutfağı adlı kitabının yazarı, yaratıcı hoş insan. bir sabah Ntv'de tanıştım onunla, yaptıkları o kadar hoştu ki aslında dünyaları yaratıp çin ya da fransız mutfağından değil de bize ait tatlardan neler çıkarabildiğini büyük bir mütevazilik ve keyif ile anlatıyordu. Kadayıf mantı'sı, Türk suşisi daha saymıyım sabah sabah. nasıl imrenerek yapıştım ekrana bilemezsiniz, bir de fesleğenlerle süslü mutfağında en ince düşünülmüş detaylar nasıl bir ince zevk de veriyordu ona. dinledim de dinledim...tariflerin cepte refikacığım, hepsini sevgilime yapacağım!
  1 ... smirne
 2. 2.
  bu kadar özgün tarifler tasarlayabiliyorsa merakımı cezbetmeyi başarmış, ilk fırsatta programını izleyeceğim kişidir.
  ... narsistisyan
 3. 3.
  sahibi olduğu iki hastane, bir diyaliz merkezi, iyi bir aile serveti, aldığı onlarca iş teklifi, yüklü banka hesaplarına rağmen; yaz kış aynı kıyafetlerle dolaşan, hayatı boyunca hiç kuaföre gitmediğine inandığım, bu kadar yapabileceği iş varken "bilinen türk yemeklerine değişik bir takım şeyler karıştırarak" amerika'yı yeniden keşfetme çabası içerisine girmiş, garip yemek tariflerine sahip, yemek kitabının yazarı.
  kendisi ya dünyevi şeyleri aşmış bir filozoftur, ya da kafası karışmış bir zatı muhteremdir.
  1 ... li rojhilate dile min
 4. 4.
  nevşehir kozaklılıdır.
  ... nicki mouse
 5. 5.
  ntv de programa başlayacak yemek yazarı.

  http://www.facebook.com/N...42&type=2&theater
  ... nicki mouse
 6. 6.
  aynı saatte, farklı kanallarda program yaptıkları için arda türkmen'le rekabet içindedirler -benim gözümde-.
  türkçesi diğer yemek programları yapanlara göre daha düzgündür. aslında orjinal yemekleri yoktur; pratik, lezzetli ve klasik yemekler yapar. küçük dokunuşlarla, farklı bileşimlerle yenilediği yemeklerini beğenirim. (bkz: kadayıf böreği) (bkz: hellimli antrikot) (bkz: kavunlu kısır)
  tombiş, erkeksi ama şeker olması programını sevme nedenlerimdendir.
  ... garipname
 7. 7.
  o değilde şuan ntvde mantarın canına okuyan kadındır.akşam yemekte mantar tavuk sote yedik ama tabi bununki bizimkini siker.bu kadını sevmiyoruz biz annemle aslında ama sevmediğimizin nedenini anladım kıskanıyomuşuz.büyüksün o havan varya süper.
  2 ... fransizkaldim
 8. 8.
  Leziz yemekler yapan kadındır. Muhtemelen yemekleri kadar kendide on numara insandır.
  ... hotcup
 9. 9.
  Bitirim bir kız. Sanki hala lisede öyle bir heyecanı var. güzel yemekler pişiriyor, güzel bir program yapıyor ama çok da bulunan malzemeler kullanmıyor tariflerinde.
  ... jai guru de va om
 10. 10.
  yemek yapmaktan ziyade yemeği yaşayan kadın. beğenerek izliyoruz.
  ... chocolate cookie