bugün

entry'ler (52)

yazarların gecenin 2 sinde uyumama nedenleri

BirkaÇ gündür bel fıtığı şüphesiyle kas gevşetici iğneler alınca haliyle gündüz uyursunuz!

elektrik kesintisi

Kar yagisiyla birlikte bugun bir kez daha yasadigimiz can sıkıcı durum.

sigara

kimsenin tam olarak bırakamadığını düşündüğüm bağımlılıktır. Gereksiz, sağlıksız fakat keyif veren nalettir!

uzun süreli ilişkilerin bir anda bitmesi

Bir anda bitecegine inamam ya birisi girer araya ya da kafalar yillar oncesiyle ayni degildir. Benim merak ettigim uzun suren iliski bitince bir kafa dagitma evresi varmidir nedir yani ne kadardir?

ben bu yazıyı anneme yazdım

Eli evime degince bir baska olan, hurremin deyimiyle canimin sultani olan kisisin sevgili annem.

manhattan

geçen ay yılbaşı nedeniyle daha bir görkemli gelen ve kendimi daha özgür hissettiğim yer! Hooters a gidip mini şortlu güzel kızların elinden servis almak eğlenceli de olabilir.

kumandayı bulamamak

aynı kanalda takılıp kalmaktır.

7 yıl bir kızla çıkıp hiç aldatmayan erkek

görülmemiştir bence zaten görülürse numune diye kaldırılmalı bır yerlere!

can bonomo

Bonomo CanDIR! iyidir yanı güzel olur.

sırf yakışıklı olduğu için bir erkekle çıkmak

kumardır! zeki çıkarsa bahtınızadır. Zekasıyla ilgileniyorsan tabi...

huzur

bulmak istediğiniz yerde değil de bazen hiç olmayacak dediğiniz yerlerde bulduğunuz ve git gide sizi sarmalayan güzel bir his. Bulduğunuz zaman bırakmayın çekin alın!

refika birgül

Leziz yemekler yapan kadındır. Muhtemelen yemekleri kadar kendide on numara insandır.

bulaşık makinesi

bulaşıklı bir insanım kabul edıyorum .

bulaşık makinesi

en büyük devrimdir.

yatmadan önce yenebilecek aperatif yiyecekler

ekmek arası peynir, domates yanına çay, üzerine bir dal sigara.

erkeklerle girdiği her tartışmadan haklı çıkan kız

haklıdır!

geç yatıp erken kalkmak

kendiliğinden uyanırsan kaliteli br uyku çektiğini gösterir` (bkz: ki bu çok iyi bir şeydir tüm gün dinç oldurur)`. tersi bir durum düşünülesi değildir bütün günü zehir edicidir.

uykucu sevgilim uyan artık

bazen sinir bozucudur. yanyanayken uyanmasını beklersiniz onu izlersiniz ki uyandığında görsün romantik bir an olsun diye, bir türlü uyanmayınca sıkılır dürtüklesiniz akşam oldu kalkmıycakmısın aşkım diye.

olmazsa olmazlar

ojedir.

oje

(bkz: olmazsa olmazım) kırmızısı ayrı bir güzel durur.