bugün

http://www.youtube.com/watch?v=-9EupLmgxC8 harika bir şarkıdır.
kendileri şu anda haber türk'te kazulet insan evladı aylin aslım'ın sunduğu ses birkiüç programındalar. televizyonun başına müzikle ilgili bişiler dinlemek ve duymak için oturdum diyebilirim. ama tabii bu benim sadece sığ düşüncemden ibaretmiş. şu anda adamlar oturdular ahmet şık'tan nedim şenerden ve benzeri kadere sahip diğer insanların özgürlük mücadelelerinedn bahsediyorlar. yetmiyolar şarkı yapıyolar bunun için. yetmiyo klip çekiyolar.

sizi dinleme şerefine nail olduğum için ve bu şerefi bendenize sunduğunuz için çok teşekkürler büyüksünüz!
yarın ankara pasaj pub'da olacaklar!!
gecen pazar cnnturk te dinlemeye doyamadıgım bu carsamba ankara passage da faaliyet halinde olacaktır. umarım yollarına tas dusmezz sakin sıhhatli programlar ve muziklerine devam etsinler ... solistin sesine doyum olmuyor ... bir de klise konusmayan nadir ve nadide grup ... yola cıkmasam dinlemez miyimm sirf onlar icin bilmedigim mekana gitmez miyim ... ama yine kacırıyorum ... birgun mutlaka canlı dinlicemm su yasıma ragmen fotograf cektircem ... hatta 80 lerdeki gibi posterlerini asıcam
kirli suyunda parıltılar albümü ile 5 yılı aşkın bir süredir baştacım olan grup.
muhteşem bir albümdür, tavsiyedir!
fizy'deki playlistime eklemek için adını arattığım grup; ancak öyle seviyorum ki şarkılarını, listenin tamamı redd oluverdi.

muhteşemdir redd, hep öyleydi.

nefes bile almadan
aşktı bu
artık melek değilim
falan filan
don kişot
dünya
masal
kirli suyunda parıltılar
vicdani redd
özgürlük sırtından vurulmuş
roman kahramanı
nadas ( iyilik güzellikspor )

gibi mesela...
ruh halini değiştirir insanın, insan sesini de müzik aletlerini de hissedersiniz. konuşur gibi bir halleri var şarkı söylerken hani birden bir şey anlatırken sinirlenirsin ya daha sertleşir her şey ama sonra sen susarsın müzik devam eder sakinleşince konuşmaya devam edersin... seviyoruz.

http://fizy.com/tr#s/1ai6pi
hala ask var mi adli sarkilarini oldukca sevdigim; ama birazcik bir derdim var'a benzettigim kaliteli grup.

gerci bir derdim var icin de gitar riffleri alinti / arak deniliyordu ya neyse :o)
28 ekim de babylon da olacak grup.
van için çalıyoruz projesini başlatan gruptur. takdire şayandır.
van için rock projesini başlatan ve başarı ile tamamlanmasına ön ayak olan ekip, hem müzikleri hem de örnek davranışları ayakta alkışlanacak grup.

edit: imla!
van için rock konsrinde sahnede gayet şık durmuş * ve güzel performans sergilemiş olan güzel fikirli güzel insanlar. *
açık ve seçik belirtmek istiyorum ki; türkiye'de yapılan müzik ne kadar yavan, tatsız, tutsuzsa bunun nedenini birebir ben olduğunu artık net bir biçimde biliyorum. daha önce önüme sunulan yemeğin tadına bakmadan yemeğe o kadar alışmışım ki bildiğin zevk sahibi olmak, belirli, kendine has şeyleri sevebilmek gibi bireysel ihtiyaçlarımı kaybetmişim. öküz olmuşum, öküz. şimdi bu herifleri dinledikçe daha iyi anlıyorum.
Dünya çapında müzik yapabilecek cevherlerimiz olduğunu fark edip umutlandıran gruptur.
16 aralık'ta denizli'ye teşrif edecek olan şahane grup. geçen seneki handikaptan sonra "daha da denizli'ye gelmeyiz" deyi bir tavra bürüneceklerini sanmıştık lakin onlar yine de insaflı davranmış.
buram buram kalite kokan türk rockının güzide grubu.
doğan duru: vokal-bas, berke hatipoğlu: gitar, güneş duru: gitar , ilke hatipoğlu: klavye ,berke özgümüş: davul 'dan oluşan kendimden bile çok sevdiğim gruptur. doğan duru'nun sesi kıskanılacak güzelliktedir.
söyleyemediklerimi söyleyen politik lirik... hepsi içinde olan baştacı grup.iyiki varsınız.
hala aşk var mı sorusuna cevap arayan bir kaç elemandır. * *
17 Mart Cumartesi saat 21:00 de Bronx Pi Sahne'de çıkacak gruptur.
(bkz: mutlu olmak için)
bana yardım edecek tek grup şu aralar. birileri bu entry okuyup bana yardım etmek isterse hayır demem.
Yeni albümü sabırsızlıkla beklenen gruptur.
bull kanatlandırır.
afyon'da içki içmişler.

https://twitter.com/#!/gu...71835396098/photo/1/large

(bkz: afyon da içki tüketiminin yasaklanması)