bugün

entry'ler (749)

kızların mizah anlayışı neden gelişmiyor

Erkekler kendini güldüren kadınlardan hoşlanıyor düşünce akımını başlatın sonra bekleyin ve görün.

Erkekler de kadınlar da karşı cinsi etkilemek için çabalıyor. Bir kadın seksi veya güzel olursa etkili olduğunu düşünüyor ve bunun için çabalıyor estetik ameliyat, makyaj..
Erkeklerse güçlü ya da zengin bunlar da olmuyorsa komik..

Geçenlerde bu her iki cinsin de birbirini etkilemek adına her şeyi yaptığını anlatan bir yazı okudum buraya da koysam fikrim daha etkili olur ama gece gece bulmaya uğraşamayacağım.

günaydın

Günaydın, hepimiz bilmeden çok güzel bir güne uyandık belki gece yatağımıza girdiğimiz zaman da bilemeyeceğiz bugun bizim için gerçekleşen olumlu durumları ama bugun iyi birgün. Bunları minibüs yolu trafiğinde yazıyorsam fazla iyimser de olabilirim o ayrı.

bir hayvan olsan ne olurdun

O zaman the lobster filmini izleyip bu duyguyu biraz daha yakın yaşayın bir de hangi hayvan olabileceğinize dair bir test yapın.

[http://thelobster-movie.com/]
insanların hayvan olsa ne oldurdu duygusuna kendilerinin verdiği karşılık

en yakındaki kitabın yazarı

Gündüz vassaf- ne yapabilirim ?

sabahın köründe full makyaj otobüse binen kız

hadi erkekler kendince abi ben bu kızları anlamıyorum mantığında olabilirler çünkü makyaj yapmayı abartıyorlar bilmediklerinden.
anlayamadığım kadın millettinin ay ben hiç makyaj yapmam diye tribe gireni bir de makyaj yapanlara bok atanı. makyaj yapmayan o doğal addedilen kadınlar var ya onların gerçekten doğal olanı başkasına makyaj yapıyor diye abartılı tepkiler vermez kendisi bunu düşünmez ne tebrik eder ne de ay bu ne diye aşağılar direk ilgilenmez. yani olmuyorsunuz işte bir türlü şu sert kahvesini içmeden güne başlayamam tipleriniz gibi ya da ay ben çayı şekersiz içerim ...

full makyaj dediğiniz şey insanın en fazla 15 dakikasını alacak bir sey inanın süreyi abartıyorum eli yavaş olan varsa diye .
hatun kızımız erkenden makyajını yapmış aynaya bakıp kendini güzel görmüş ve mutlu olmuş o zaman daha güzel bir sey yok.

adamlar

Haftaiçi yanılmıyorsam çarşamba olmadı perşembe Boğaz'da güzel bir etkinlikleri olacaktır gidilesi.

booking

Otel vs rezervasyon sitesi buradan otellere bakıyorum ardından otelleri arayıp daha uygun fiyatla yer ayırtıyorum siz de bu yöntemi deneyin yani booking sadece otelle ilgili fikir alma sitesi olarak kullanılmalı akıllı olan için.

gecenin alakasız fotoğrafı

görsel
Kafamız bir dünya

yazarların en iyi 10 film listesi

Tüm Haneke filmleri
Tüm Bergman filmleri
Tüm cohen kardeş filmleri
Bir Zamanlar Anadolu da
Sinema paradiso
Casablanca
Amerikan history x
Mary and max
The lobster
Büyük Budapeşte oteli

Ve fazlası..

gecenin fotoğrafı

görsel
Üsküdar dan Kadıköy'e yola çıkmışken.. Bence denize karşı inen bütün yokuşlar güzel.

boşanmış annenin yeni tokmakçı bulması

bu kadar boş ahlaksız kötü kalpli olmayı insan nasıl başarır işte böyle başlıklar açarak. eğlenmek için yaptığınızı sandığımız her şey bilinç dışınızın aynası bir bakın isterseniz.

kafam bir milyon

Bu gece başlıkların altında verdiği tepkilerle beni eğlendiren yazar teşekkür ederiz.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yepyeni ahit adlı filmi izleyin bence özellikle tanrı algınız için.

Bu da bugün için size iyiliğim olsun kasvetli bir sey beklemeyin eğlenceli.

çatalhöyük

http://youtu.be/pYIu2w875sQ

Morgan freeman ın inancın sırları adlı programında yer bulmuştur.

nurşen mazıcı

Kadının eğitim hayatına fikirlerine yazdıklarına dair hiç fikri olmayan varlıkların eleştirdiği biliminsanıdır. Anlayamadığınız şey ölenlerin hayatlarının ne kadar değerli olduğunu belirtiyor programda ancak şehit kelimesinin her şeye pat diye yapıştırılmamasından yana zaten şehit kelimesi de tartışmaya açık bir durum o ayrı. Sizin yaşınız kadar eğitim hayatı var hem de öyle böyle değil. Bir de bazı cahil güruh kadının bakımlı olması güzel olmasından iğnelemeye çalışıyor o da ayrı komik bir taraf yok kuaföre git yok kendine sevgili bul eğri oturun doğru konuşun bu kavramların insanların düşünce hayatı ile alakası nedir? Bakımlı düşünen kadın rahatsız edici gelir değil mi ? Etrafınızdaki kadınlara benzemiyorlar ondan alışık değilsiniz galiba.

Akıllı özgürlükten yana cok da güzel insan. Alkışlıyoruz.

arnavutluk ta 1 gece için 100 euro yeter mi

iki gün için yeterli miktar acayip ucuz ama gitme yani ne gerek var. Bizim Yozgat'a git Bayburt'a git aynı hesap

yarım kilo sarma yemek

Sözlüğün içler acısı durumunun fotoğrafı bu bize ne arkadaş eviniz de ne yiyorsanız yiyin başlığa bak entrye bak. Bilgi yok tartışılacak bir konu yok yorumlarla insana bir bakış açısı kazandırma yok eğlence yok .. Normalde yaş ve olgunluk arasında bağ kurmam ama yaşınız kaç olursa olsun ergenseniz gidin kendi sosyal medya hesaplarınızda kişisel alanlarınızda takılın.

yeditepe üniversitesi

Bu okulu aradığınız zaman sizi sürekli ilgili başka bir bölüme bağlıyoruz mantı ile hiçbir yere bağlamıyorlar ve siz bilgi alamıyorsunuz şuan kimse cevap vermiyor sonra arayın diyorlar ... internet sitesinde de ayrıntılı bir bilgi yok. Yüksek lisans yapmak için bilgi almak istiyoruz ama yok kimseye ulaşılmıyor hadi hayırlısı.

emek ege

Biraz önce izledim bu adamın spor haberlerini böyle sunmasını sevdik de normal hayatta sevilesi mi orayı düşündüm galiba yeni tanışan insanların antipatik bulduğu yakınlarınınsa Çok sevdiği tiplerden kafası güzel kendi güzel.. yine kişisel tahlilimdir ki hayatındaki kadını da güzel seviyordur bu adam birini sevmek ile güzel sevmek arasındaki farkı bilir. Caddebostan sahilde goy goy yapılır oturulup emek ile adı da öyle böyle güzel değil yeri gelmişken. Selamlar

gecenin klasik müziği

Ne güzel bir başlık onca üzüntü ve saÇmalığın iÇinde başlık olarak bile mutluluk verici lütfen devam ediniz.