bugün

emekli hava pilotu tuğgeneral. ilk olarak vedat yenerer'in haberturk'te yayınlanan bir programında görmüştüm kendisini. daha sonra ceviz kabuğu gibi programlarda da boy göstermeye başladı. gaza geldiği zaman program sunucularını bile çok feci fırçalar. kendine has bir gaza geliş şekli vardır.
şimdilerde cuma akşamları mesaj tv de emekli üsteğmnen abdullah ağar la birlikte bir tartışma programı yapmaktadır. oldukça ateşli bir kişiliğe sahip olduğundan zaman zaman bir generale yakışmayacak bir üslup kullandığı görülmektedir.
fox tv'de nazlı ılıcak'ı ayar manyağı yapmış emekli general.
an itibarıyla avrasya tv'deki ceviz kabuğu programına telefonla katılmış; konuştukça coşmuş, coştukça konuşmuştur. son olarak, "böyle büyük bir askerî gücümüz var ve kullanamıyoruz" gibisinden bir lafla hulki cevizoğlu'na* çemkirmiştir. bu lafın sonrasında heyecanlanan cevizoğlu, ortamı soğutmak için reklama girmeyi teklif etmiş; emekli hava pilotu tuğgeneral ramiz ilker de kabul etmiştir. reklamların bitmesini heyecanla bekliyoruz*.
-türk ordusunun şerefli mensuplarını "çete" diye tabir eden mümtazer türköne kişisine 32. gün programında benzersiz ayarlar vermiş emekli pilot tuğgeneral.

-sen ve senin gibiler sıcak yataklarında uyurken, biz f 100 uçaklarımızla, her gece fir hattımızı ihlal eden sovyet mig'lerine karşı mücadele ediyorduk demiştir.
fazla gaza gelmiş emekli paşa.

bir atilla paşa'ya bak bir de ramiz paşa'ya? bir atilla paşa'daki bilgi birikimi ve kültür seviyesine bak, bir de ramiz paşa'ya?

vel hasıl, kahvehanede mahalledeki emekli takımına anlattığı tipte konuşmalar yapmaktadır.
bir emekli paşaya göre fazla bağırmasıyla dikkatleri üzerine çeken asabi paşamızdır. genelkurmay başkanına masaya yumruğunu vur diye bağırması oldukça düşündürücüdür.
bazı gerçekleri dile getirdiği için, söyledikleri birilerine ağır geldiği için, konuşması kesilen emekli tuğgeneral.
konuşmayı dinlemek için;
http://www.facebook.com/v...=1117574358600&ref=nf
bir başka "elhamdülillah" müslüman, tuğceneral iken emekliye sevk edilmesi nedeniyle sinirli bir tip.
hantepedeki rezil görüntüler içinde biraz esip gürlese ya...
pilotluktan emekli olunca bir şekilde uçmaya devam eden kişi. ne içiyorsa ben de ondan içmek istiyorum.
an itibarıyle cnn turk te cüneyt özdemir ile 5n1k da yaş, 30 ağustos resepsiyonu vs üzerine tartışan emekli general.*
5n1k'da an itibariyle kafa siken patates suratlı emekli tuğgeneral. "bana şu anda jet versinler uçururum" diyor. uçurur ama nereye götürür allah bilir.
süper bir konuşmacı.halk tipi vurguları ile. sen-ben-o gibi. bravo ramiz bey.
cnn stüdyosunu tabiri caizse sikip atan adam.

(bkz: ben ramizle siz hepiniz)
5n1k'da an itibariyle doğruları söyleyen emekli tuğgeneral. adamı çıldırttılar, ki yıllarını bü ülkeye vermiş kim çıldırmaz?
üslubu yanlıştır, ancak yıllarını bu ülkeye vermiş insan o denli bir salatalığın karşısında az bile çıldırdı...

doğruları söyleyince, zorunuza mı gitti?
sunucunun keyfini yapmayarak içinden geldiği gibi konuşarak imzasını atmıştır. helal olsun sana.
iki tane** yeni nesil ramiz ilker in deyimiyle "jöleli" nin son bölümde adamla alay eder gibi konusması biraz burksa da, 5n1k ya damgasını vurmuştur.
cumhuriyetin sağlam kalelerinden biridir. yaptığı konuşma tüyleri diken diken etmiştir. böyle bir paşanın ordusunda bulunmak şereftir, bunu cumhuriyet düşmanlarının anlaması beklenmemektedir.
az önce cücü'ye asla hatırlamak istemeyeceği bir akşam yaşatmıştır. ellerinden öpülesidir.
mangalı bile tabak gibi bırakan yüreğini cumhuriyet düşmanı örümcek beyinli şakirtlerin anlamasını beklemediğim, emekli paşamız.var olsundur.
anlatılanlara bakılırsa medyanın çikolata renkli tiplerinin yüzüne yine gerçekleri haykırmış ve milyonların yüreğine su serpmiştir.
böyle adamlar tuğgeneral oluyorsa, yazık benim güzel ülkeme.

kapasite, anlayış, feraset, basiret, tutarlılık kelimelerinin anlamlarından bihaber insanoğlu.
(bkz: jetçi ramiz)
madem çağırdınız konuşalım yaa deyip avazı çıktığı kadar bağıran paşamsı şey.

http://videonuz.ensonhabe...di-haberturk-yayini-kesti
güncel Önemli Başlıklar