1. 1.
  emekli hava pilotu tuğgeneral. ilk olarak vedat yenerer'in haberturk'te yayınlanan bir programında görmüştüm kendisini. daha sonra ceviz kabuğu gibi programlarda da boy göstermeye başladı. gaza geldiği zaman program sunucularını bile çok feci fırçalar. kendine has bir gaza geliş şekli vardır.
  5 ... chilavert
 2. 2.
  şimdilerde cuma akşamları mesaj tv de emekli üsteğmnen abdullah ağar la birlikte bir tartışma programı yapmaktadır. oldukça ateşli bir kişiliğe sahip olduğundan zaman zaman bir generale yakışmayacak bir üslup kullandığı görülmektedir.
  ... shalamar
 3. 3.
  fox tv'de nazlı ılıcak'ı ayar manyağı yapmış emekli general.
  1 -2 ... bohemian rhapsody
 4. 4.
  an itibarıyla avrasya tv'deki ceviz kabuğu programına telefonla katılmış; konuştukça coşmuş, coştukça konuşmuştur. son olarak, "böyle büyük bir askerî gücümüz var ve kullanamıyoruz" gibisinden bir lafla hulki cevizoğlu'na* çemkirmiştir. bu lafın sonrasında heyecanlanan cevizoğlu, ortamı soğutmak için reklama girmeyi teklif etmiş; emekli hava pilotu tuğgeneral ramiz ilker de kabul etmiştir. reklamların bitmesini heyecanla bekliyoruz*.
  1 ... tarumar
 5. 5.
  -türk ordusunun şerefli mensuplarını "çete" diye tabir eden mümtazer türköne kişisine 32. gün programında benzersiz ayarlar vermiş emekli pilot tuğgeneral.

  -sen ve senin gibiler sıcak yataklarında uyurken, biz f 100 uçaklarımızla, her gece fir hattımızı ihlal eden sovyet mig'lerine karşı mücadele ediyorduk demiştir.
  8 ... pusluca
 6. 6.
  fazla gaza gelmiş emekli paşa.

  bir atilla paşa'ya bak bir de ramiz paşa'ya? bir atilla paşa'daki bilgi birikimi ve kültür seviyesine bak, bir de ramiz paşa'ya?

  vel hasıl, kahvehanede mahalledeki emekli takımına anlattığı tipte konuşmalar yapmaktadır.
  -3 ... paleface
 7. 7.
  bir emekli paşaya göre fazla bağırmasıyla dikkatleri üzerine çeken asabi paşamızdır. genelkurmay başkanına masaya yumruğunu vur diye bağırması oldukça düşündürücüdür.
  1 -1 ... creatil
 8. 8.
  bazı gerçekleri dile getirdiği için, söyledikleri birilerine ağır geldiği için, konuşması kesilen emekli tuğgeneral.
  konuşmayı dinlemek için;
  http://www.facebook.com/v...=1117574358600&ref=nf
  4 ... dedi ve gitti
 9. 9.
  bir başka "elhamdülillah" müslüman, tuğceneral iken emekliye sevk edilmesi nedeniyle sinirli bir tip.
  1 -3 ... gugutka
 10. 10.
  Fox ta Nazlı ılıcak ın ayarını düzelten habertürkte yayını kestiren fazla gaza gelmiş emekli paşa.
  2 ... ysfayz