bugün

entry'ler (308)

163 komutanın tutuklanması

mısır da ordu yönetime el koymuştur. abd destekli olarak ve bu, "halk devrimi-demokrasi" olarak kutlanmaktadır! abd kimi kullanacaksa karşı tarafa onu yedirmektedir kısaca.
ve bazı süperler ise bu olayı "demokrasinin geleceği aydın günler" diye şuraya yazmakla gülünç durumdadırlar. hangi demokrasi nasıl bir demokrasi? polis devleti yolunda "aydınlık günlere" gidiyoruz evet. telefonda konuşamıyosunuz, harç parasına gık dediğiniz için yerlerde sürüklenirsiniz "ileri demokrasi" gereği!
ulan darbe yapacak adamlar bu duruma düşermiydi?
163 türk subayı, demekki hizbulladan-pkklıdan-seri katilden,gaspçıdan-tecavüzcüden daha tehlikeli imiş ki "önlem" olarak içeri alındılar.
oldu olacak tsk nın kapısına kilit vursunlarda, sizde rahatlayın bizde be anacım!

müjdat gezen uğur dündar yozdil levent kırca

ülkenin kaç bölgeden olduğunu bilmeyen, ilk cumhurbaşkanının adını bile bilmeyen, yerel seçim ile genel seçimin farkını dahi bilmeyen gerçek aydınların(!) yanında aydın sayılmazlar tabi yine aynı moronlar tarafından!

müjdat gezen

sanatı da siyasetide çok iyi beceren gerçek aydın. fakat algı eksikliği olanlar alıcı ile oynamasın!

saadet partisine taze kan necmettin erbakan

trilyonları götürdüğünde aldığı ceza için "yaşlıdır aman yazık." denmişti, parti yönetmeye talip iken yaş olayı sorun değil ag.

televizyonun arkasına geçip görünüyor muyum demek

(bkz: bir nesil hep salaktık)

cumhurbaşkanı eşinin burka lı olması

"bu gidişle neden olmasın" diye akla gelendir. "ileri demokrasi" böyle bişey zaten. daha kapandıkça demokrasi gelişiyor çünkü
afganistan, pakistan, çad vs falan bu yüzden demokrasinin beşiği!

yazarların hepsi kadın olsa açılacak başlıklar

erkeklerin açtığı başlık ve yazdığı iğrençliklerin olmayacağı kesin idi.kadının olduğu her yerde seviye, estetik olacağı için.
(bkz: sizi de gördük beyler)
(bkz: sözlüğün anasını bellediniz)

kadınların sen farklısın diyen her erkeğe inanması

her erkeğe "çok yakışıklısın" demekle eş değer bir olaydır.1.70 boyu ve göbeğine bakmadan bunu yutan sazanlar gibi mesela.

ak parti nin hakim ve savcılara kömür dağıtması

biz "hayır" bunun için dedik işte. "evet" diyenler şimdi ağlaşıyor (osman'ımın kurduğu demokrat yargıçlar vakfı gibi) yürü şimdi ense traşını görsünler. geçmiş olsun türkiyem, artık 3 erk yok. ya ne var? "benim bakanım, benim valim" gibi "benim savcım, benim hakimim" dönemi de başlamıştır!

ak parti nin hakim ve savcılara kömür dağıtması

hsyk artık hAKsyk olmuştur.madem baskı ile seçim yapılıyor ve hükümet kanadı kazanıyor, onca masrafa ve seçime gerek yoktu.direkt atama yapsalardı daha iyiymiş!

tek sorunu türban olan kadınlar

"134 ülke arasında kadın- erkek eşitliğinde neden 126. sırada nal topluyoruz" diye kafa yormayan kadındır.
türbanlanıyoruz ama ilerleyemiyoruz kamil!

ampulcük

ampul-çük. küçüktürde o şeysi lan bunların.bu tatminsizlik bu yüzden kanımca.*

şakirtcik

sakirt jr.

sözlük yazarlarının itirafları

itirafmı bilmiyorum ama, evet'cileri syamaya başlamak. feci meraktayım.sanalda diyolarda gerçek hayatta yine dut yemiş bülbül oldular.hatta 2 sene sonra bu pişkinlikle hayır cıları suçlu ederler yine. " memleket sizin yüzünüzden böyle. sizin yüzünüzden bölünemiyoruz" cart curt diye.adamlardaki surat ayakkabı köselesi nede olsa.

mhp nasıl kurtulur

hala solcu kovalayacaklarına, vatanı satan ampul kovalasınlar mesela derük.

akp li siyasetçi çocuklarının askerlik durumu

yazar bu entryde noktayı koymuş. anlayan anlar.(ampuller hariç)

aha o entry.

(bkz: (#9406908))

gece gece sinir bozan şeyler

elini kesmek.çok acıyo be sözlük.

r t e nin söylese şaşırılmayacak olası sözleri

ben yine değiştim.

kemocan

(bkz: aa ampul beyler espri yapmış)

akp nin hsyk planı

alt mahkemeler tamam, sıra yüksek yargının da cemaatin eline geçmesidir.bu taslak kabul olursa "kardeşim ibrahim" diyerek başkan atamalarının önü açılacaktır tek seçiciliğin demokraside yeri varmıdır? yargıç ve savcılar tamamen iktidarın güdümüne girecek ve "acaba başıma bir iş gelirmi" diyerek vicdanı, hukuku bırakarak karar vermeye zorlanacak. ve bu yasa ile her gelen iktidarın arka bahçesi olmanın yolu açılacak. gerçek budur kısaca ve tersini söyleyenleri salla. bu yüzden "hayır".çek elini yargıdan!