1. ?.
  michael schumacher'in kardeşi f1 pilotu.geçirmş olduğu kaza sonucu yarışamayacak dense pistlere dönmüştür.yanılmıyorsam geçtiğimiz sene türkiye'ye de teşrif etmiştir.
  ... elendil
 2. 1.
  indianapolisteki f1 pistinde hızını alamayıp hayatının geri kalanını o duvarda poster olarak geçirmek isteyen bir f1 pilotudur..çoğu f1 pilotu gibi taş gibi bir kız arkadaşı vardır..hatta kendisine seçiminden dolayı saygı duyuyorum..ama gel görki boynuz kulağı hiç geçemedi ve abisi michaelin gölgesinde kaldı
  ... mustafa
 3. 2.
  toyota takımının f1 pilotudur. ilk kez 1997 yılında melbournede gpye çıkmıştır. 149 gp'ye katılmış, 6'sını kazanmış, 25'inde podyuma çıkmış, 6 kez pol pozisyonunda başlamış, ve toplam 324 puan toplamıştır.
  ... evvesa
 4. 3.
  michael schumacher in kardesi.toyotasıyla istanbul parkta haftasonunun su ana kadarki en iyi derecesini yapmıstır.

  edit:tam yazdım alonso 1 26 yaptı (bkz: vay anasını sozluk)

  editin editi:aha michael 1 25 yaptı.
  ... anil teknik
 5. 4.
  lenslerini avusturyada unutmuştur bu insan.neyseki toyota jet hızıyla yetiştirmiştir gözlerini kendisine.**
  ... susamsokagi
 6. 5.
  bir röportajda 'michael'den 8 yas kucugum.birlikte büyümedik,onu iyi tanımıyorum.'diyerek kendini 2yas kücük gostermis kişidir.*
  ... cutcut
 7. 6.
  mario jardel iLe aynı kaderi payLaşmış oLan formuLa 1 pilotu.. *

  (bkz: jardel in karısı porno yıldızı)
  ... tucimania
 8. 7.
  Ralf Schumacher (d. 30 Haziran 1975) ağabeyi Michael gibi bir F1 pilotudur. Şu an Toyota takımında kariyerini sürdürmektedir. Daha önce BMW Williams takımında da yarışan Ralf Schumacher abisi kadar başarılı olamamıştır. En parlak yılları BMW Williams yıllarıdır. Ralf BMW'de yarışırken yarış kazanabiliyor idi. Ancak Toyota'da fazla başarı kazanamamıştır.

  http://tr.wikipedia.org/wiki/Ralf_Schumacher
  ... cadi findigi
 9. 8.
  Bmw-Williams takımında yarıştığı dönemde başarılı olmuş ancak M.Schumacher'in kardeşi olması nedeniyle başarıları her zaman abinin gölgesinde kalmış alman bir formula-1 pilotudur.

  Montoya ile beraber iyi bir ikili oluşturmuş olan R.Schumacher, bu sene toyota takımı adına yarışmış ancak j.Trulli gibi beklenenden çok uzak bir görüntü sergilemiştir.
  ... jamish efendy
 10. 9.
  2010 sezonunda pistlerde olacağına dair, alaman basınında dedikodular çıkan eski formula 1 pilotu. hangi takımda yarışacağı ise merak konusu. bekleyip görücez efenim...

  düzenleme: imla
  ... skinnyman