bugün

Böcekleri yok eder.
hiç bir halata yaramayan sinek ilacı evde gördüğüm meyve sineği benzeri küçük gri sinekelere doğrudan püskürtüğüm ve hatta sineklerin kanatları ilaç yüzünden ıslandığı halde üzerinden yarım saaat geçemesine rağmen hiç bir şey olmayana olduramayan sinek savar markası.
Elektrikle calisanini aldigim icin gote geldigim zimbirti. Elektrikler gitti tecavuze ugradik intikam yemini etmis sivriler aq.

Nerde simdi raid'in der gibi saldiriyorlar.
verilerinizi hızlı ya da güvenli ya da her ikisi şeklinde saklamaya yönelik disk sistemlerinin genel adı. Artık her eve lazım, yitip giden verilerinizi bir düşünün
dün şu otomatik oda parfümü olan versiyonundan aldım. 40 yıllık oda parfümü kullanıcısıyım, hiç böyle çakmak çakar gibi pıstlayanını görmedim. Cama taş atıyolar sanıyorum lan. çat çut sprey mi sıkılır.
wow oynayan sevgili eğer raid sırasında size mesaj atıyorsa onu sevin. evet gerçek zamanlı tüm oyunlar arasında size mesaj atabilen sevgiliyi sevin. du sevcem.
hamam böceğine birebir olan ilaç.

peki bu hamam böcekleri nükleer felakette bile yaşıyabiliyorken bu zımbırtıyla nasıl yok oluyor? ne var bunun içinde o kadar etkili abi?
http://galeri.uludagsozluk.com/g/raid/
ingilizce akın demektir. kelime anlamı genelde az adamla ani taarruzdur. bin akıncı akınlarla dev gibi bir orduyu yendik mısralarıyla türk eski askeri doktrininde çok açık yeri olduğu fark edilebilir. raider akıncıdır.
doğru yöntemler ile kullanıldığı takdirde insanda kafa yapan böcek öldürücü.
bilgisayar sistemlerindeki en gereksiz buluş.

ulan ben niye 2 tane 1 terabytelık harddiski 2 terabyte olarak kullanmak yerine 1 tb kullanıyım ? vay efendim daha hızlıymış da bıdı bıdı bik bik. bırak amına koyim!

harcanan parayla sata 3.0 paran varsa ssd al emmeli gömmeli uç kafana göre.

(bkz: ssd)
çok etkili bir bözek ilacı. böcekleri kaçırtmaz. bildiğin öldürür. böcek az da olsa etkilenirse kesinlikle ölür. * *
bunu yaparken en önemlisi stripe-unit sizedır. öyle dataserver, fileserver ya da ne bileyim exchange falan yapacaksanız o zaman 8kb iyidir. ama yok uçucam kaçıcam multimedia içerik olucak amına koyucam diyosan 64kb yapmak lazım.
mesela raid 5, bunu 3 disk ile yapanlar var. her şirket raid5i 3 disk ile yapan bilgi işlemcilerini acilen mahkemeye vermedilir.
Konaklanacak yeri görmek için önceden gönderilen kimse. * El değirmeni.
Gürleyen, gürüldeyen.
world of warcraft ta 10 kişi veya daha fazlasıyla girilebilen, daha büyük ve daha zor dungeonlardır.
türkiye şartlarında yetişmiş bazı böceklerde "oh biraz da şurama sık, iyi geliyo" etkisi yaratan ilaç. en son denediğim reyd böcek yuvasını, böceklerin kaldırıp götürmesi ise bardağı taşıran son damla oldu. Mecburen kolonya-çakmak yöntemine dönücez...
world of warcraft'ta 10,25 yada 40 kişilik versiyonları olan dungeon'lardır, normal 5-man olanlardan farkı, içinde çok daha fazla ve güçlü elite mob ihtiva etmeleridir, lakin drop'larda bir o kadar güzel olur.
ing. baskın yapmak anlamına gelen bir zamanlar knight online adlı oyunu oynarken ash isimli kanadalı clan başkanımızın ventrilo'dan "lets raid the fuckin' orcs' slots" lafıyla beynime kazınmış ingilizce kelime.

etkili bir böcek ilacıdır ayrıca.

bir de 5.nesil nesildaş yazarmış. hoşgelmiş birisimiş. entrylerini takip edeceğim kişidirmiş. *
avanak apti'nin kötü adamlara sıktığı zımbırtı.
sineklerin azrail'idir.
hücum etmek, akın etmek, baskın yapmak, birden saldırmak anlamlarında kullanılabilen ingilizce fiil.
donanımsal ve yazılımsal olmak üzere iki çeşit kontrolörü bulunur.

donanımsal kontrolörlerin üzerinde mantık operasyonlarını yapan entegre, donanımsal olarak kartın üzerindedir. yazılımsal kontrölör ise işlemlerin büyük kısmını işletim sistemi üzerinden cpu'ya yaptırır.
varolan kullanıcı seviyesindeki harddisklerle, teorik hızın yarısına varan hızlara ulaşılabilir. ancak bir raid 0 sisteminde teorik hıza yaklaşılması mümkün olur.

birbiriyle eşit boyutta mümkünse benzer yapıdaki iki sabit diskin birbiriyle eş olarak çalıştırıldığı raid 0 genellikle veri bütünlüğü riskinin yanında teoride iki, gerçekte ise 1.5 kat performans sağlar.