1. 1.
  koç grubunun başında olan para harçamasını bilen ender adamlardan biri
  2 ... ulassbora
 2. 16777215.
  vehbi koç'un oğlu olmasa idi şu anda yeşilçam da bi jön olabilecek züper zengin adam.
  1 ... cnnturk
 3. 0.
  klasik otomobil ve denizcilik gibi merakları mevcuttur.hatta dünyayı bir yatla dolaşma projesi de vardır.* ayrıca ortaokulda okula girerken her sabah sağ tarafta büyük karakalem portresini gördüğüm zat.
  1 ... snakesawar
 4. 1.
  türkiyeyi fakirleştiren, kendisini zenginleştiren hödö işadamlarının magazinel örneği.*
  4 -1 ... elektron
 5. 2.
  birkaç yıl evvel bir papaz ile birlikte trabzon limanına yanaşan gemisi trabzon halkı tarafından istenmeyen ve limandan inemeden geri dönmek zorunda kalan kişi.
  1 -1 ... chilavert
 6. 3.
  (bkz: erol toy)*
  1 ... zargana
 7. 4.
  bir çok insanın gerçekleştirmek isteyipte yapamadıgı dünya turu hayalini gerçekleştirmiş tam olarak sayılmasada iş adamıdır.elini etegini bir çok şeyden çekmiştir ancak yurt dışındaki önemli kişilerle baglantıları halen rahmi koç'un yaptığı söylenir.bana göre en buyuk avantajı vehbi koç gibi bir dahiyane insanın oglu olması ve onun yanında büyümesidir.bir yudum insan programında babasıyla açtıkları ve ismi "koçzade" olan küçücük bakkalın hala durdugunu söyleyerek geçmişi unutmadıgını göstermiştir.
  1 -1 ... nietzsche
 8. 5.
  Borusan filarmoni orkestrasında orkestra şefliği yapmış türkiye'nin en renkli iş adamı. Hayatın ve parasının tadını sonuna kadar çıkarıyor. Yaşına rağmen çok yakışıklı ve çekici.
  1 -2 ... poisongirl
 9. 6.
  2005 ve 2006 yıllarının gelir vergisi rekortmeni olan iş adamı..
  ... nyks
 10. 7.
  amerika birleşik devletleri'nin maryland eyaletinde bulunan john hopkins universitesinde endüstriyel sevk ve idare *okumuştur.
  1 ... tombalak oglan