bugün

denizlide gittiğim kuaför salonumun ismidir.alican abiye saygılar.*
yanlı haberleri olan ve boktan bir tasarıma sahip gazetedir. yakın zamanda yaptığı haltlar meydana çıkacaktır.o yüzden diyoruz ki; tehlikenin farkında mısınız ?
zaten çok iyi bir yazar kadrosuna sahip olmasına rağmen, özgür mumcu, sırrı süreyya önder gibi yeni, genç ve toplumun nabzını çok iyi tutabilen yazarları da kadrosuna katarak, fiyatını düşürerek, baskı şeklini değiştirip dergi kıvamına gelerek, okuyucularına gazeteyi almamak için hiçbir sebep bırakmayan güzel bir gazete. önemle belirtmek gerek ki, şimdilik.

unutmadan, aslı erdoğan gibi bir edebiyat dahisi ile ayça şen başkan gibi okur/dinleyici aşığı iki köşe sahibini işten çıkarması, ya da istifalarını kabul etmesi, kötü be.
yeni hali 2 gündür gayet güzel duran gazete.

25 kuruşluk deneme fiyatı uygulaması çok iyi düşünülmüş.
Yeni formatı çok kullanışlı ve heryerde rahatça okunabilir olan gazete. Yazar kadrosunun zenginleşmesi de ayrıca sevindirici.Şimdilik hergün almaktayım.Sudan ucuz olması da cabası.(25 kuruş-tanıtım fiyatı)
yeni formatı radikal, ama daha önce denenmiş ve tutmamış formattadır.
okunduktan sonra okuyanda "gazete okudum" hissi uyandırmayan gazete.
sadece otobüs, tren ve uçakta seyahat edebilenlere yönelik çıkarılmış, içerik olarak özünü kaybetmiş olan gazetedir.
tasarımında ve içeriğinde radikal değişiklikler yapan gazetedir.
okunabilir bir gazete olma yolunda ilerliyor.
yeni tarzı gazeteden daha çok kültür ve sanat dergisi kıvamında, 3.sayfalarında "x şehrinde annesini öldürdü" , "y isimli kişi 6 kişiyi kesti, evini yaktı" gibi haberlerin olmadığı, yazar kadrosu olsun içerik olsun harika bir okunurluk sergilemektedir.
2 yıl önce istanbul'da ücretsiz olarak dağıtılan gasteden şekil olarak bir şeyler kapmış, güzel de olmuş ama bu seferde sayfa sayısı artınca çevir çevir bitmiyor, insanın canını sıkıyor. bu arada göze hitap etme bakımından biraz kalite düşmüş gibi ya da sayfalar küçülünce gözüme öyle geldi.
bunun yanında otobüste eskiye nazaran çok daha rahat okunuyor. yanımdaki kızlar gazetemi okumak için artık başını uzatmıyor bu da dezavantaj tabi.**
doğan grubu vs. demirören grubu çekişmesine sebebiyer verecek gibi görünmektedir.
yeni genel yayın yönetmenini ayakta alkışlıyorum tebrikler. posta'nın, bulvar'ın, takvim'in koyamayacağı çırılçıplak kadın fotoğrafını birinci sayfadan verdiği için. anasını siktiniz gazetecilik etiğinin de yayın ahlakının da.
yenilenen haliyle aklımı çelmeyi başarmış gazetedir, severek okuyoruz kendilerini.

(bkz: savaşma konuş)
tüm oluşturanları dışında devamlı farklılaşan gruptur grubun adı bu kısımdan verilebilir örneğin insanlar içinde manavlar ya da kedigiller içinde vaşak gibidir.
sahibinin değişmesiyle soldan kopup giden gazete.
kendi siteleri içindeki ve internetteki arama motorlarının bütün inceliklerini kullanmama rağmen türkan albayrak 'ın uzunca bir süredir sürdürüp, kazandığı direniş ile ilgili habere rastlanmayan gazete.
tersninja com'da hayli ti'ye alınan gazete.
cem dinlenmiş'in çizimleri olan reklamıyla penguen okuyucularının dikkatini çeken gazete.
yeni versiyonunu* karşıyaka çarşı'da bazı gençlerin insanlara bedavaya dağıttığı, sudan ucuz ve duyarlı gazetedir.
terörizmi kampanya ile bitirebileceğini sanan dangalak bir gazete. her zaman en iyi yol güç ve o gücün getirdiği kazanım olmuştur. o yüzden silahlı mücadele topyekün devam etmelidir. hatta türk ordusu yeni yapılanma içeresinde atış serbest düşüncesiyle hareket etmelidir. yok öyle karşıdan terörist varken ankara'dan emir beklemek. atış serbest!
spor haberleriyle bile farkını gösteren gazetedir. 20.11.2010 tarihli kayserispor-galatasaray karışılaşmasının ardından yaptıkları haberde, diğer popüler medya kuruluşları gibi manşeti lig 10.'su galatasaray'ın puan kaybetmesi üzerine değil zirveye oynayan kayserispor'un puan kaybetmesi üzerine atmışlardır. "Aslan, kayseri'den puanla ayrıldı!" şeklinde atılan manşetle maç öncesi beklentinin galatasaray'ın kaybetmesi yönünde olduğunu gözümüze sokmuş, fazla olan galatasaray taraftarına şirin gözükmek için kayserinin istikrarlı başarısını görmezden gelmemiştir. Helal olsun diyorum.
Not: Galatasaraylıyım.
formatı değiştiğinden beri cuma günleri kitap eki vermeyen gazete. acaba artık hiç mi bu eki vermeyecekler, yoksa ben mi bunadım da görmedim!! bi el atın be!
bok kokan otogarların, daha da bi bok kokan tuvalet girişlerinde satılmasına ramak kalan "radikal".
o bir radikal, bunu da yapar.