1. 1.
  2005 allstar 3'lük şampiyonu.
  ... msnden devam edelim
 2. 2.
  2006-2007 sezonu itibariyle new york knicks forması giymektedir..
  ... faati
 3. 3.
  (bkz: istek üzerine)
  career highs
  sayi 44
  ribaund* 8
  ribaund* 14
  ribaund* 16
  asist 9
  top calma 4
  blok 2
  uc sayi 9 *
  serbest atis 8

  kariyer ortalamasi *
  sayi 12.2
  ribaund 5.0
  asist 1.6
  top calma 0.8
  blok 0.2
  1 ... tabuttamenemenyapanimam
 4. 4.
  önce new york knicks'ten los angeles clippers'a geçen ve lac yönetiminin daha maça çıkarmadan minnesota timberwolves'a gönderdiği oyuncu. karşılığında aldıkları oyuncular:

  (bkz: Sebastian Telfair)
  (bkz: Mark Madsen)
  (bkz: Craig Smith)
  ... superbamm
 5. 5.
  bir zamanlar nba'in en önemli şutörlerinden birisi olarak görülen fakat yıllar geçtikçe performansı düşen basketbolcu. son olarak miami heat'te oynamıştı. kontratı bitince orlando magic ile sözleşme imzaladı. zaten nba'in en çok üçlük isabeti bulan orlando'nun amacını anlamak mümkün değil. sadece şutu düşünen bir takım olmaktan uzaklaşıp mutlaka pota altına oyuncu almaları gerekiyor.
  1 ... tearsofcold
 6. 6.
  orlando magic'te yapılan dev takaslar öncesi, ilk beş çıkıyordu neredeyse. şimdi ise 3. beşin son 2'lisinden biri haline geldi. ama kendisinin de suçu var, şut yüzdesini inanılmaz düşürdü, asist desen eski formunda değil, niye oynatsın ki stan van gundy bu adamı?
  ... ice truck killer
 7. 7.
  vasat bir şutör olmasının dışında hiç bir özelliği bulunmayan magic forması giyen forvet. buna rağmen bazı maçlarda hido'dan daha fazla süre alabiliyor. genel anlamda da hido'dan bayağı bir süre çalıyor. tamam hidayet eski formunda değil, daha doğrusu istikrarsız bir performans sergiliyor ama bu 18 dakikada 3.5 sayı ortalamasıyla oynayan vasıfsız adam yüzünden dakika ortalaması düşecek bir oyuncu da olmadığı aşikar.
  -1 ... bleedingmoon
 8. 8.
  2012-2013 sezonunun sonuna kadar new york knicks ile sözleşme imzalamıştır.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  toronto raptors ile new york knicks arasında gerçekleşen takasla toronto raptors'a gitmiştir. bu takasta takımların aldıkları:

  toronto raptors: steve novak, marcus camby, quentin richardson, bir adet birinci tur draft hakkı, iki adet ikinci tur draft hakkı.

  new york knicks: andrea bargnani.
  ... tearsofcold