1. 1.
  çaylak sezonunda portland trailblazers'da beklentileri boşa çıkararak hayalkırıklığı yaratan point guard. o kadar dedik kardeşim liseden nba'e direk oyuncu almayın, yüzde 90'ının basketbol hayatı başlamadan sona eriyor diye. * *

  neyseki nba yönetimi akıllanmış ve artık en az bir sene kolej okumadan nba'e girişi yasak etmiştir zenci ve beyaz bünyelere.
  ... memet
 2. 2.
  bu sene boston celtics'de forma giyecek olan forvet.
  -1 ... 6.4.r.1.$.h
 3. 3.
  stephon marbury nin yeğeni olur aynı zamanda.
  ... serander
 4. 4.
  boston celticsde felaket bir yıl geçirdikten sonra kevin garnett takasıyla minnesota yolunu tutan beş oyuncudan biri oldu. bu onun nba kariyeri açısından son bir şans olabilir, zira wolves kadrosunda oyun kurucu mevkiinde randy foye haricinde sadece genelde pg olarak kullanılmayan marko jaric var. ancak şans bulduğunda o şansı geçen seneki gibi kullanırsa nba kariyeri bu genç yaşında * sona erebilir. kariyerini toparlamak açısından da bundan uygun bir takım bulamazdı herhalde. rotasyonda alternatif fazla oyun kurucu yok; genel olarak genç ve kısa vadede iddiasız, yeniden yapılanarak gelecek hedefi çizen bir takım. daha n'olsun? iş artık kendisinin adam olmasına bakıyor sadece...
  ... schenardi
 5. 5.
  soyadı feci derecede telpeyniri çağrıştıran; nba live 08'de minnesota formasıyla gayet iyi işler çıkaran ufak çocuk.
  -1 ... der meister
 6. 6.
  los angeles clippers'a takas olmuştur.
  ... superbamm
 7. 7.
  cleveland cavaliers ile bir yıllığına 3,7 milyon dolara anlaşmıştır.
  ... nicolai hel
 8. 8.
  minnesota timberwolves'e takas olmuştur.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  phoenix suns ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştır. steve nash'in kenarda olduğu dakikalarda sahada olacak. her ne kadar phoenix suns'un oyun tarzından dolayı verimli olma ihtimali olsa da şu ana kadar oynadığı hiçbir takımda beklentileri karşılayamadığını unutmamak lazım.
  ... tearsofcold
 10. 10.
  phoenix suns ile toronto raptors arasında gerçekleşen takasta toronto raptors'un yolunu tutmuştur. bu takasta phoenix suns kadrosuna hamed haddadi'yi kattı.
  ... tearsofcold