bugün

sanık Cemal Metin Avcı hakkında 'Canavarca hisle eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme' suçundan haksız tahrik hükümleri uygulanmadan ağırlaştırılmış müebbet, kardeşi Mertcan Avcı hakkında ise 'suç delilerini gizleme, değiştirme ve yok etme' suçunda 4 yıl hapis cezası verilmiş.

https://www.posta.com.tr/...ezalar-belli-oldu-2616679
Bir insan olarak ben hakimin verdiği karardan utanıyorum.lutfen bizi affet.
öldürülmesi affedilebilir değil çok vahşice ama olay bana göre tam anlamıyla medya ya aktarılmıyor yada çarpıtılıyor. kızın anne ve babası zengin değil bu kadar nasıl lüks içerisinde yaşamış tam kestiremedim. belki bizim bilmediğimiz iddia kuponu tutturduysa yada bitcoin işinden parayı vurduysa bilemem.
pınar gültekin ölümü hele hele böyle bir ölümü asla hak etmemiştir. ancak ortada haksız tahrik olduğu yönünde söylentiler var. mahkeme adamı salmamış, ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok. haksız tahrik indirimi yerinde bir karar bence.
http://erkekadam.org/2022...indiriminin-gerekcesi-ne/

görsel
Muğla halkı işin iç yüzüne vakıf arkadaşlar. Pınar maalesef olmadığı biri gibi görünme hırsına kapılmış. Cemal Metin Avcı zaten cani ve karaktersiz herifin teki.

Pınar Gültekin büyük oynamış ve büyük kaybetmiş. Allah rahmet eylesin.
biri açgözlü, alçak, şantajcı bir pislik. diğeri, hatalarını örtmek için bir insanı katledebilecek kadar şuurunu kaybetmiş alçak bir katil.
(bkz: tencere kapak)

özgecan ve münevver tamamen masumdu. katledildiklerinde hepimizin ciğeri yandı.
pınar gültekin ise rüzgar ekti fırtına biçti. olay budur. gerçekçi olun. ismi asla ama asla diğer iki masumla aynı cümlede anılmamalıdır. bir tek pınar'ın ailesi ve metin avcının ufak çocuğu için çok üzgünüm. bu lekeyle uzun yıllar yaşamak zorunda kalacaklar.
Katiline haksız tahrik indirimini neye göre yaptılar ama gerekçeli kararı çok merak ediyorum gerçekten. 23 yıl ceza almış, yatarı 13 yıl 10 ay. Yani bu adam 14 sene sonra dışarıda. Yazık gerçekten.
Allah'tan rahmet ve mağfiret dilediğim maktule hanım. Nur içinde yatsın.

Yalnız kendisini münevver karabulut ile, Özgecan aslan ile aynı kefeye koyanlar olmuş. Çok yanlış. Pınar maalesef sahip olmadığı şeyleri farklı yollardan elde etmeye çalışmış gibi görünüyor. Bitlis'in hizan ilçesinde kendi yağıyla kavrulan dar gelirli bir Anadolu ailesinin kızı Villada oturuyor, sosyal medya hesabındaki fotoğrafları lüks mekanlarda ve profesyonel çekim. Tabii ki öğrenci yurdunda perişan halde özçekim yapsın diyen yok ama görünüm olarak holding sahibinin kızı gibi. Oysa durum hiç öyle değil. Bu değirmenin suyu nereden geliyor? 7 yılda niye üniversiteyi bitirememiş?

Şantaj iddiası için delil ortada olmadığı için konuşmayacağım ama Pınar maalesef hatalarının bedelini bu kadar ağır ödememeliydi. Ancak Pınar'ın hayatı her genç kıza ibret olmalı. Ateşle oynarsanız maalesef yanmanız kaçınılmaz olur. Keşke sağ olsaydı ve hatalarıyla yüzleşseydi.
Delireceğim lan! Rahmetli Münevver Karabulut ile rahmetli Pınar Gültekin'in ne alakası var? Münevver Karabulut çok büyük olasılıkla bir ayin cinayetine kurban gitti. Tek suçu da katilini sevmekti.

Pınar Gültekin ise bu şekilde bir ölümü asla hak etmeyen ama hakkında Muğla halkının farklı iddialarının olduğu bir insandı. Bir gün adalet herkese lazım olacak. Katil cemal metin avcı mutlaka ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almalıdır. Ancak Pınar'ın bazı hatalar yaptığı da biliniyor. Bir de şantaj iddiası var.

Pınar'ın babası Sıddık Gültekin'in maddi durumu ortada. Kızı için villa kiralayacak durumu olmadığı belli. Rahmetli kızcağız olduğundan iyi bir yaşam sürmek için bazı yanlışlar yapmış. Keşke yaptıklarını telafi etme şansı olsaydı. Keşke hayatta olsaydı.
Her ne olursa olsun, maktul uzerine dogrultulan iddialar dogru olsa bile kimse bu sekilde oldurulmeyi hak etmiyor. Varsa bir sorun verirsin savciliga olur biter.
kadın var kadın var..

pınar gültekin eğer iddialar doğruysa erkeklere tecavüz ettirerek şantaj yapıp para alan biriymiş.

üstelik delilleri de akyaka da villası varmış.

ne kadar doğru bilinmez ama tüyler ürpertmektedir.

kimse tam olarak doğruyu soylemiyor bence.
Hiç mi vicdanınız sizlamadi ? Ödül gibi ceza.
ben anlamadım, olay nedir.

kız erkek arkadaşını eşine söylemekle tehdit etti hatta parasını yedi.

bunu köydeki kız kardeşi nasıl biliyor.

ayrıca bu pınar denen kız bu şantaj ve tehdid işlerini daha önce yapmış mı merak ediyorum

bir adam bir halt yedi beraber oldu pınarla. ama yuvası yıkılmasın diye öldürdü.

bu basit bir neden. 100 bin tl veya 200 bin tle veya arabasını verip kurtulabilirdi, anlaşabilirdi.
Yine suç potansiyeli yüksek insanları cesaretlendiren bir karar, yine olmayan Türk hukuk sistemi…
o kadar şey yazdık varil içerisine atmış diri diri yakmış bilmem ne.

ortada tahrik var mı? var. o zaman tahrik indirimi alması normal mi? normal.

bitti.

takım elbiseden indirim alsaydı vereceğiniz indirimi ve adaletinizi sikeyim derdik zaten.

ben o kadar mahkemelere yolu düşmüş bir adamım. sizin bu hakimlerin, savcıların rastgele insanlar için yanlış kararlar vermeye çalıştığını, onlardan çok şey bildiğinizi, onlardan daha doğru olduğunuzu düşünmenize anlam veremiyorum. ultra zengin tipler, siyasi kişilikler söz konusu olsa anlaşılır korunabilirler diye ihtimal veririm de yani neyse. ilerde bi gün sana şantaj yapan biri yüzünden intihara meyledersen falan işte o zaman gerçek bir adalete ihtiyacın olabilir.
Pınar'ı varil içerisinde diri diri yakan Katili metin Avcı'ya bugün "haksız tahrik indirimi" ile 23 yıl hapis cezası verildi.
Muhtemelen 10-12 sene yatıp bir vesile ile çıkar girdiği delikten.
Sonra kimse neden bu kadın cinayetleri artıyor demesin. içim acıdı yine.
aq pınar'ın kardeşinin ortadan kaybolduktan sonra katili arayıp ablamın sana şantaj yaptığını biliyoruz dediği bile mahkeme kayıtlarına geçmiş hala bi duyarlar bi bi şeyler. bu bile komple bitiriyor işi. sosyal medya = yapay zeka resmen. ha zaten kadın asla ölmemeliydi hapse girmeliydi orası ayrı. adamın karısı da kendisini bu kızla aldatan kocasını boşamalıydı. bu şekilde herkes hak ettiği yoluna gitmeliydi.

bu mevzunun dışında adama tecavüz ettirmiş, annesinin okutuyoruz demesine rağmen kadının villası bankada epey parası varmış. bunları da şantajla almış şantaj yaptıklarından biri savcıymış adam intihar etmiş vs. iddialar mevcut ancak bunlar anladığım kadarıyla kesin olmadığı için bunlardan bahsetmedim.
öleni de öldüreni de (belki de suç makinası bir kimsedir) tanımıyorum. Hakkında tek bildiğim, olayın muğlada yaşandığı ve bitlisli bir kürt olduğu ve evli çocuklu biri tarafından katledildiği.
Katledilen gencecik bir kadın, bir insan. sizin sevdiğiniz kadın sizi istemeyebilir, sevmeyebilir kabullenin ve yolunuza gidin. Kimse, kimsenin sahibi değil!
mekânı bir kez daha cennet olsun.
Ölenide öldürenide tanımıyorum.saçma yorum atmakta istemiyorum.ama tanisaydim yorumlardim.
unutturmayacağız...
eğer cemal metin avcı denen şerefsiz tarafından katledilmeseydi iki gün sonra (yani 1 ekim) 28 yaşında olacaktı. allah ailesine sabırlar ve uzun ömürler versin. unutmayın, evlat acısı her acıdan daha acıdır.
Hakkında kan donduran iddialar vardır

görsel
sanık değil sanığın kardeşi serbest bırakıldı. ama yine de adalete güvenim yok.
aşağıdaki habere göre sanık adli kontrol şartiyle tahliye edildi. inanması çok zor !

https://www.hurriyet.com....i-tahliye-edildi-41741118

düzeltme ; son alınan habere göre kardeşi tahliye edilmiş , kendisi değil. ilk çıkan haberlerde sanık da tahliye edilmişti. özür !