bugün

(bkz: pınar selen ışık)
Uyuşturucu batağına düşmüş hapis yatacak loserin teki.
böyle silik tipleri ünlü yapıyorlar, sonra bunlar gaza gelip saçma salak konuşuyorlar. zaten sonrası ya hapishane oluyor ya da linç. adalet gereken cezayı vermiştir demek isterdim lakin ceza çok az geldi bana. keşke 10 yıl yatsa içeride.
Eskiden bir arkadaşım bu kızın kitaplarını abi çok iyi yaa diye katıla katıla gülerek zorla bana okurdu. Bokumsonik aşk anılarını az dinlemedim. Puccayı buradan bilirim. Edebiyatla alakası olmayan yazılar yazıp yazar oluyorlar. Saçma.
Pucca Günlük olarak yayımladığı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası", "Ve Geri Kalan Her Şey", "Allah Beni Böyle Yaratmış", "Ay Hadi inşallah", "O Adam Buraya Gelecek", "Şimdi Biz Neyiz", "Peki Ya Şimdi" adlı kitapların yazarı "Hadi inşallah" adlı filme konu olan kişidir. Sosyal medyada 1.720.000 takipçisi vardır.

Gerçek adı Pınar Karagöz'dür.

Yazar olmak önüne gelene bok atmak değildir. Trol'lük yapmaksa hedef başka. Sözlükler kurulurken amaç kişilerin bilgi dağarcığında bulunan ve başka yerlerde bulunması zor olan bilgi kırıntılarını bilmeyen ve öğrenmek isteyenlerle paylaşmaktı. Bu amacından sapılmış görünüyor.

Kadın uyuşturucu batağına falan sapmış değil. Sadece bir dizi için bir tweet attı ve Türkiye'nin içinde bulunduğu sosyopolitik ve hukuki durumlardan ötürü ama en fazla daha önce iktidara muhalefet etmesinden dolayı 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Alkollü araba sürüp adam öldürenin bile 2 ay hapis yatmadan çıktığı bu ülkede bu karar adil midir vicdanınıza sorun.

Aslına bakarsanız günümüzde bir fark ortaya çıkarmak ve karakterinizi ortaya çıkarmak için "bilinçli" olmanız gerek. Trollük bayatladı, bilmediğiniz konularda ahkam kesmek sıradan artık, çamur atmanın modası geçti, küfürlü konuşma ve tahrik edici yazıları 13-15 yaş arası çocuklar bile yapabiliyor. Fark ortaya çıkaracaksanız bilinçli bir şeyler yapın, yaptığınızın değeri eninde sonunda anlaşılacaktır.