yeni gelen 6. nesil yazarlardan biridir. bol ayarlı entryler diliyoruzdur. hoşgelmiştir.
nesildaşım olur kendisi.**
(#5468328)
6. nesil yazardır.* galatasaraylıdır. *
#5547633 entrysinde geçen "ayakkabı cırt cırtı bıyıklım" tanımlamasıyla beni koparmış nesildaşım. * *
össdeki fantastik başarısının ardından epey zaman geçen, yeni başarılarına üniversitede devam eden, 39.5tan dersi kaldırabilmiş insan.*
vücut geliştirme sporunda yeni bir arkadaş. parlak bir gelecek onu bekliyor. geniş omuzlar, şekilli triceps, şişkin göğüs, bol sayıda kız. *
(#5771303) sözlükteki bazı fenerbahçelileri çok iyi özetleyen yazardır.
16/26 dostluğuyla selamını aldığım arkadaş. ayrıca selamlarım.
audrey bitoni'ye hasta yazarmı$. yarın bulu$up kavga edicez audrey için.

audrey için değer bebi$im.

(bkz: audrey bitoni/#5780421)
(#5845899) davut güloğlu olduğundan şüphe ettiğim yazardır. hoş gelmiştir.
(bkz: #5861530)

(bkz: bilmem ağlasam mı ağlamasam mı)

ps: entry silinmiş, işte şimdi 6. nesil oldun genç. *
galatasaraylı olması asaletine asalet katan süpersonik yazar. hakkında söylenecek çok şey var:sempatik, hoşsohbet, tatlı vs vs vs... ama benim söyleyeceğim tek bir şey:bu insan gerçekten iyi bir arkadaş. * * *
(#5882208) gammazların; 12 kaplan hayvanı, 15 su kaplumbağası, 4 şebek maymunu gücünde olduğunu bilmeyen yazar. * *
müzik meraklısı yazar. *
'seri eksilenmek umrumda değil ama bu konu hakkında 500 karakter entry yazmaktan da kendimi alamıyorum' yazarıdır. ama yok, bence de umrunda değildir. *
izmirle ilgili bir entrysinde izmirde yürüyüş yapan dtpliler ve gaylar neden dayak yemedi demiş yazar kendisine gülsem mi aglasam mı bilemedim.
--spoiler--
izmirle ilgili bir entrysinde izmirde yürüyüş yapan dtpliler ve gaylar neden dayak yemedi demiş yazar kendisine gülsem mi aglasam mı bilemedim.
--spoiler--

izmir ile ilgili entrysinde böyle bir şey dememiş insandır. cümlenin sonu okunurken başını unutsak bile böyle bir anlam çıkmıyor o yazımda. gülüncek ya da ağlancak bir yazı da değildir zaten.
nickaltına yazanların gülse mi ağlasa mı ikisinin ortasında kalan insanlar olması şahsımı endişelendirmekte. nickaltıma da yazma ile yazmama arasında kalın ve mümkünse yazmayın diyor; hiçbir selamı, ufak bir muhabbeti olmayan insanlardan mümkünse nickaltı yazısı istemiyor. en azından iki cümle muhabbeti yoksa nickaltı istemeyen bir yazardır.

adresini versin, gözlük yollayacam.
bu entry si harika olan yazar.
"o kadar iddaalıysan ortak kupon dolduralım hacı!" dediğim yazar.
kampüste iddaa bayii var mı la?
(bkz: #6686431) sözlük formatını konulara değinmek olarak bildiğini düşündüğüm yazar, umarım latife yapıyordur. yok eğer yapmıyorsa hatırlatmak isterim, formlarda konulara değinilerek işler yapılıyor sayın yazar burası "uludağ sözlük" denilesi "aaa altıncı nesilmiş" yazarı.

büdüt: latifeymiş efendim, güzel düşüncelerine, gecenin verdiği stresten dolayı sığınırız.
artık yeşillenmeye yüz tutmuş kendi'yi temiz aile kızı zannedip yalamaya kalkandır. dedim "ah safım ah! televizyonda gördüklerine inanma, onların hepsi vurdurtuyor.." inanmadı. kendisini kıstırma planları yapıyormuş. kurtaracakmış kendi'yi o bataklıktan, evinin garısı yapacakmış.
o değil de, şu kendi garısının not ortalaması benimkinden yüksekse atın beni denizlere.
fransızlara köpek diyebilecek kadar düşen birisiymiş.
fransızlara köpek diyecek kadar onları gururlandıran bir insandır.
tarih boyunca yaptıklarına bakılınca söz konusu terim birazcık iyi kaçmaktadır. köpek dürüst ve onurlu bir hayvandır.
köpek dışında soytarı demeyi de tercih etmektedir.
kendisinden daha güzel kız görmüş kız bakışı başlığı ile beni en derin yerimden vuran yazar kızlar birbirini sevmiyor kardeşim ne dersen de ve o anda gözlerinde o ilkel bakışı görüyorum ego,hırs,kıskançlık bakışı işte çok mutlu oluyorum. bunu bana hatırlatan yazara teşşkürü bir borç bilirim.