1. 1.
  Sıvı içerisindeki etil alkol miktarını belirtmek amacıyla kullanılan birim. Hikayesine gelince; Korsanlar eskiden rom ya da viskinin alkol miktarını belirlemek için, bir tutam barutun üzerine dökülen içkiyi tutuştururlardı. alev çabuk sönerse veya barut ateş almazsa; içkiye su katıldığı sonucuna varırlardı. alkollü içkiler sektöründeki adı da o zamanlarda uygulanan bu test sisteminden gelmekte. Proof alkol yüzdesinin 2 katına karşılıktır. örnek olarak; 100 proof, sıvının %50 oranında etil alkol içerdiğini ifade eder.
  2 ... coincidental magic
 2. 2.
  annesinin verdiği isimle Deshoun Holton gece eğlencesinden sonra gittiği 8 mile civarında ki CCC adlı illegal bir kulupten sabaha doğru çıkarken vurulup hayatını yitiren D12 üyesi..
  3 ... blacksoul
 3. 3.
  2005 yapımı amerikan filmi.
  2 ... altan
 4. 4.
  izlediğim en saçma filmdi,iyi oyunculara rağmen kötü performanslar ve ortaya çıkan rezalet bir senaryo..
  1 ... compassrose
 5. 5.
  matematikçilerin çok sık kullandığı kelime...*
  hayatlarının amacı...
  (bkz: ispat yapmaktan bıkmayan matematikçi)
  1 ... gamlibaykus
 6. 6.
  ing. kanıt
  1 ... wtasyh
 7. 7.
  d-12'deki karizma sesli abimizdi, 2006'da bir bar kavgasında başından vurularak öldürüldü. ölümü d-12'i bitirdi, yakın arkadaşı olan eminem'i de bu hip hop dünyasından bayağı soğuttu.
  2 ... rapper ninja
 8. 8.
  senaryo:4/10

  oyunculuk:8/10

  film:6/10
  2 ... jolieist
 9. 9.
  eminem isminin arka planındaki isimlerin en önemlilerinden biri olan, şu an bu dünyada olmayan rapci. kimlilerine göre ikinci bir 2pac vak'ası. ancak katilinin kim olduğu bilinmemekte.

  oysa 2005 yılının sonlarına doğru oldukça başarılı olarak adledebileceğimiz searching for jerry garcia adındaki solo albümünü de çıkarmıştı...

  ganksta rap böyle işte, bir gün varsın, bir gün...
  3 ... otherside87
 10. 10.
  içerik ve renk onayı için baskıdan önce alınan, baskı sonucunu gösteren prova'nın genel adı. bu işlem için üst seviye inkjet* yazıcılar kullanılabileceği gibi, fiyatı 100.000 usd'nin üstünde olan üst seviye donor'lu sistemler* de kullanılabilmektedir.
  1 ... tommyknockers