1. 1.
  eminem'in başını çektiği amerikalı bir rap grubu. bir aralar dünyada en çok satan gruptular. fakat grup üyelerinden proof'un öldürülmesi ve eminem'in müziğe ara vermesiyle durağana geçtiler. en son 2006 tarihli d-12 world isimli bir albüm çıkarmışlardı.
  -1 ... kasgarli tost
 2. 2.
  detroit'te doksanlı yıllarda kurulan gangsta rap grubu. eminem'in çocukluk arkadaşı deshaun holton * * kurucusudur. Eye-Kyu,Fuzz Scoota, Killa Hawk *, Bugz, Proof *, Eminem, Kon Artis, Swift, Kuniva, Bizarre * olmak üzere kuruldukları tarihten itibaren kalabalık bir kadroya sahip olmuşlardır. * * *. D12 world ve devil's night isimli iki albümleri vardır, yeni albümleri yakında gelmektedir. * eminem'in müthiş söz yazma dehası, swift'in flowları, kon artis'in güzel sesi ve kafiyeleri, kuniva'nın kendine has tarzı ve bizarre'nın tabiri caizse psikopata bağlamış lirikleriyle çoğu zaman eğlendiren, öfkelendiren, bazen de hüzünlendiren * gruptur.
  ... hislibrokoli
 3. 3.
  my band, purple hills gibi şarkılarıyla eğlendirirken fight music ile gaza getiren gruptur.
  ... harry
 4. 4.
  fight music şarkısıyla bana kendini sevdiren dağılalı yıllar olan grup.
  1 ... bloods gang
 5. 5.
  fight music i shady xv de yeniden seslendirecek grup.
  -1 ... ukraynali
 6. 6.
  yaklaşık 10 yıl aradan sonra shady xv albümü için yeniden bir araya gelmiş olan rap grubu. Keşke proof'da olsaydı ama malesef yapabileceğimiz bişey yok huzur içinde yatsın.
  ... imrealslimshady