bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    1978 yılında Almanya'da kurulmuştur, Türkiye'de ise 1998 yılından beri hizmet vermektedir.
    mottosu kendin yaptır.
    2 ... pelvis
  2. 2.
    pratiklerdir o bir kere. alt kattaki ismail hakkı amca öyle diyor.
    1 ... argiris
  3. 3.
    eskiden metro group'a bağlı bir yapı marketti, birkaç sene önce metro'dan ayrıldı, halen hizmetine tam gaz devam etmekte.
    -1 ... yasak merve
  4. 4.
    saçma sapan bir internet sitesi hazırlamış olan firma. hayır sonra siteden bir şey anlamayınca bizi arıyor insanlar, biz de onların baktığı siteye bakıp biz de bir şey anlamıyoruz. olmuyor ama böyle.
    -1 ... misspoison
  5. 5.
    (bkz: praktikerin pratik kazıkları)
    ... chopinfred
  6. 6.
    erkeklerin mangosudur.
    ... herseycokguzelolacak
  7. 7.
    24 mü, 34 mü, içlerinde en ucuz fiyatla sattıkları kar zincirlerinde, tüm tüketicilerini kandırmış durumda olan alışveriş zinciri.

kasıtlı yaptıklarını sanmıyorum ama büyük bir sorumsuzluk yapmışlar ve malesef bu geçen yıl yapılmış, bu yılda yapılıyor. almanya'da benzer bir durum yaratsalar, ertesi gün alman devletinin dükkanlarının kapısına kilit koyacağından şüphem yok, ama malesef burası türkiye.

bir kar zinciri satıyorlar. bu zincirin kurulum şemasında parçaları, farklı renkli, bu sayede anlaşılıp kuruluyor. lakin kutusundan çıkan zincir tek renk. o şemaya göre kurulmuyor. öylece kala kalıyorsunuz. takmayı bilmeyen bir adam dağ başında tipiye yakalansa kala kalır. ben yakındım, 2 km karda yürüyüp yenisini, olması gerektiği gibisini aldım, başkaları ne oldu bilmiyorum.

türkiye'de tüketici bilinci -ürünü kontrol etmeden, kutusunu açmadan, sadece fiyata bakıp alan ben dahil- böyle olduktan sonra, hiç kusura bakmayın bizi daha çok sikerler.
    1 ... darktion
  8. 8.
    türkiye pazarından çıkacak olan yapı marketi.
    http://www.ntvmsnbc.com/id/25421374
    ... oglan midir adam midir bilemem
  9. 9.
    evime yakın olması sebebiyle sürekli gezip dolaştığım, üründen ürüne değişmekle birlikte bauhaus, tekzen, koçtaş gibi mağazalara göre bazen pahalı bazen ucuz olabilen yapı marketi.
    iflasına ne yalan söyleyeyim üzüldüm, içim bi hoş oldu yahu, direk hayatımdan çıkması beni etkileyecek sanırım.*
    2 ... khann
  10. 10.
    türkiye'de ki 9 mağazasına kapatacak olan firma.

500 er kişiden 4500 bin işsiz demek.
    2 ... lipsoz