bugün

gereksiz vj saçmalığından sıyrılmayı başarmış, yozlaşmamış sevilen klipleriyle öne çıkan tv de hep açık duran biricik müzik kanalımız.
power fm'in yıllardır kaliteli radyocluluk yaptıktan sonra televizyon işinin de altından kalkaileceğini gösteren kanal. popüler ama kaliteli.
devamlı aynı parçalar çıkan kanal. bir bant var dönüp duruyor.. *
daha az önce* yalın'ın kalamadım klibini, ardından tan'ın yıldızlar da kayar klibini daha sonra da fd'nin söz ver klibini ve bunun ardından yine yalın'ın kalamadım klibini yayınlamış müzik kanalı.
yurt ortamlarının vazgeçilmez kanalıdır daima büyük ekran televizyonda açık durur ,yanlamasına klipsiz yazan şarkılar, mini miks ,yalın , murat boz, ardından mustafa sandal düzen hiç değişmez ,sabahtan akşama kadar yurt kantininde oturduğunuz takdirde ,bunu farkedersiniz ,farkettiğiniz zamanda gözünüz döner,

yeter lan yeter bu ne tip bir işkence kumanda kim de lan ,yurtta kaldığımız yetmiyor mu doğru dürüst bi kanal açın abiler ablalar diye isyan edersiniz sesiniz alçalır kimse sizi iplemez arka fondan 'gerçeğin kenarından hayatın düzenine bi yol bulup ben akamadıııımmmm 'diye haykırır yalın ve siz gözyaşları içinde koşar adımlarla kaçarsınız kantinden...
klip arkası programının zevkle takip edildiği cogu zaman hangı klıbın arkasından ne gelecegını ezberlemek zorunda bırakan iyidir iyi müzik kanalı.
karasal yayın yapması ve kaliteli dj'leri kadrosuna katması halinde rahatlıkla kral tv'yi yakalayabilecek hatta en iyi müzik kanalı olabilecek türkçe pop müzik kanalı.
radyo versiyonu için (bkz: powerturk radyo)
türkiye'nin en iyi müzik kanalı zira seviyeyi asla düşürmüyorlar. bir de uydudan şu yayını düzgün verseler tadından yenmez.
feridun düzağaç fd çalan kanal. özlemişiz lan.
kafa sikmekte rakipsiz olan televizyon kanalı.
Aynı klipleri tekrarlayıp duran ve yarım saatten fazla dinlemeye tahammül edemediğim müzikler çalan müzik kanalıdır .
oraya program yapsın diye çıkan elemanların mal olması.
dj ya da vjlerin hepsi amerikan aksanlı türkçe konuşmaktadırlar.
sanırsın hepsi wyoming yerlisi de sonradan tömer'e yazılıp türkçe öğrenmişler.
Bazı kliplerin altına altyzı koyarak yayınlanan müzik kanalıdır. Anlayamadım.
tv de izlenebilecek bir şey olmadığında anı değerlendirmeye yarayan, şarkıların aynılığı sıkıcı gelse de o an kötünün iyisi durumundaki kanal.