bugün

oynarken insana bi çok duyguyu yaşatan kimi zaman gülmekten kıran , kimi zaman piskopatlığın maksimuma çıktığı , kimi zaman üzen , sinir eden oynanası bir oyun.

* bir gün emperor gene görev yapmaktan sıkılmış ,insanları değişik fanteziler geliştirerek öldürüp, kafalarını kürek ile kopartmaktadır , koparttığı kafaya tekme atar , kafa çok uzağa kadar gider , uzağa giden kafaya bakarken bir de ne görsün o civarda dolanan köpeğin biri kafayı ağzına alır ve getirip emperor'un önüne koyar, emperorda bu duruma yarılarak gülmektedir ; artık o köpek sizindir ve düşmanlarınıza saldırmaya hazırdır *
(bkz: kafanin kopmasi)
postal 2 share the pain adlı eklentisiyle bedava multiplayer zevki yaşatan oyun.
kedileri silahlara susturucu olarak takılabildiği, köpeklerin oraya buraya zıçabildiği, bir gay barın olduğu, insanların kan görünce kustuğu, kafaların kürekle uçurulduğu, polislerin çok yavşak olduğu, isterseniz oyunun size verdiği görevleri zktir edip katliam yapabildiğiniz, fermuarınızı açıp istediğiniz yere işeyebildiğiniz, bir bayana karşı fermuarınızı açtığınızda "bundan daha büyüğünü de görmüştüm" lafıyla yarılabildiğiniz çok zevkli bir psikopat oyun...

fakat oyunun yeni sürümü çıkmıştır.
(bkz: postal 3)
postal 2'nin tadına varmak zor. oyun 40-50 görevliktir. 1 haftayı içerir sadece. oyunun bir sloganı yoksa ben söyleyeyim: içindeki piskopatı ortaya çıkar!
iğrenç olduğu kadar stres atmak için birebir bir oyundur postal 2. psikopat silahlarının yanında klasik silahlara da sahip olan postal 2'de istediğiniz yere işeyebilmek oyunun size sunduğu özgürlüklerdendir.* hele ki işerken karakterimizin çıkardığı sesler ve kurduğu cümleler sizde gülmelere yola açabilir. "now the flowers will grow." gibi.
Annesinin siparişlerini almak için karavanından çıkan dude'nin bir haftada başından geçen olayları konu alan kara mizah bir oyun.Gittiğiniz her yerde bela nasılsa sizi buluyor.verilen görevler de oyunun mizahi yapısını ortaya koyuyor.bizim eleman zaten heryerde asi tavrını koruyor.gayet can yakıcı silahlarıyla başbaşa bir adam ve akılda kalan repliği:"only my weapons understand me."
birleşik krallık, avustralya ve yeni zelanda'da yasaklanan sadist oyun. manhunt 2'nin amcasının oğlu.
Steam Greenlight ile steam'e yerleşmiş, multiplayer modu olan oyun.
şu an iniyor, yaz indiriminden 2.5 dolara elde edilir, normal fiyatı 9.9 dolardır.
insanları öldürdükten sonra bir et yığınına dönüşlerini görmek beni çok sarsmıştı ve insan öldürmenin ne kadar basit, ucuz ve gerçek olduğunu görmek ufak çaplı bir travma yaşamama neden olmuştur.
en psikopat oyundur. aynı zamanda stress için birebirdir.
korkunç derecede psikopat bir oyun. her sokak başı katliam yapıyorum.
scissors game in şaheseridir. Bence bu adamların acayip bi şekilde kedi fantazileri var.
Steam indirimi sonucu 2.30 liraya complete pack'ini aldığım güzel oyun. O değilde görev nasıl yapılıyor amk. Kasabadaki herkesi sidiğe boğdum.
2015 yılında DLC'si çıkacak oyun. Abi 2003 de yapmışsınız siz oyunu ne yapıyonuz 2015 de DLC falan.
indirimdeyken kaptığım oyundur. stres filan atıyomuşun hadi görcez bakalım.
Ergenliğimin oyunudur, kaybetmiştim oyunu ismini de bilmezdim. Geçen gün şans eseri bulmuş ve efsane katliamları geçmişi yad edercesine tekrarlamışımdır.
oyun dediğin postal gibi olur..

ne öyle yok kan yasak, yok şiddet yasak, yok vahşet yasak ? call of duty mi oynuyoruz sims mi belli değil amk.adamdan kan çıkmıyor, toz çıkıyor resmen .
Şu an aşırı şekilde ihtiyacım olan oyun.
Yeni yıla beraber gireceğim oyun.
Steam indirimiyle 1.80 tl ye sahip olunabilen oyun. Stres atmak için birebir.
içinizdeki psikopatlığı çıkaracak oyun bilmeyenler için hile kodu

Shift+e (şapkalı ama)

Konsola SIPPSY yazıyorsunuz

Hileler açıldığında IAmSoLame yazıp artık eğlencenin tadını çıkartıyorsunuz.
(bkz: share the pain)

süper oyun.
Lise Çağlarımda karlı kış mevsiminde dışarı çıkıp yokuşta kaymak yerine pc oynamayı tercih etmeme sebeptir. Arka fona korn açıp sabahlara kadar oynadığım günler... Yalnız hile kodunu şu an öğrenmem lirik oldu biraz.
Bunda yakın mesafeden pompalıyla insanları kafalarından vurmanın zevkini 30 küsür senede başka bir şeyden alamadım.