1. 1.
  ciktiktan en fazla birkac ay sonra bakkallarda cd, forumlarda torrent olarak bulunabilir.
  1 ... iktidarsiz tecavuzcu
 2. 2.
  manhunt'ın bende bıraktığı mükemmel etkiden sonra kavuşmayı iple çektiğim* oyundur.

  yasal uyarı: psikolojiye zararlıdır*.
  ... spaltula
 3. 3.
  grafikleri çağdışı kalan oyun.
  -4 ... mta88
 4. 4.
  ilk versiyonu görmeden başlayan biri olarak şu kadarını söyleyebilirim, bu oyundan genç arkadaşlarımız biraz uzak dursunlar. aklı selim bir adamı bile kısacık bir sürede zıvanadan çıkarır bu oyun. testere ve hostel filmlerinden fırlamış izlenimi yaratan bu oyun şahsıma geceleri şahane aksiyonlar, heyecanlar yaratıyor olsa da oyun çok ciddi bir tehlike arz ediyor. insan evinde rahat rahat oynayamıyor. aşırı ağır metal müzik, pornodan beter sahneler, sesler, şiddetin abarmış hali bu oyunu potansiyel bir psikopat oyunu yapıyor. ingilterede yasaklanmasını anlıyor insan.

  ama derseniz ki ben yaşını başını almış bir adamım ya da bana vız gelir tırıs gider böyle oyunlar diyorsanız şahane bir oyun.
  1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 5. 5.
  yine çok güzel olmuş, yine çıldırtıcı, korkutucu... rockstar kulaklıkla oynayın diyor, karanlık ayarı çektiriyor psp'de. daha ne diyeyim.
  2 -1 ... bl
 6. 6.
  an itibariyle ilk episode'ı olan "awakening"i bitirmiş biri olarak diyorumki, korku filmi seven biriyseniz kesinlikle oynamalısınız. veya fatal frame, silent hill gibi oyunları oynamışlığınız varsa ve seviyorsanız, bu oyunu da seveceksiniz.

  ayrıca manhunt 2; fatal frame, resident evil, clock tower, silent hill gibi serilerle kıyaslanıyor çoğu kişi tarafından. ama bu kıyaslamayı yapmak çok büyük bir yanlıştır. çünkü manhunt serisinde doğaüstü şeyler yoktur. bu sebeple bu karşılaştırmayı kınamaktayım.

  rockstar yine yapacağını yapmış.

  ayrıca, esrb sınıflandırmasında "adults only" alan ik playstation 2 oyunudur.
  2 -1 ... cherry no kokimiyoi
 7. 7.
  reloaded versiyonu 3 gun once cikmis oyun. indirdim oynadim. ilk oyuna gore cok daha vahset iceriyor. ayrica bu sefer oyle basili tut sol tusa oldur olayi kalkmis yerine bazi kombinasyonlar gelmis ve yapamazsaniz hareketi tamamlayamiyorsunuz. ornegin mouse sol tusa basili tut, mouse saga cek, sonra sola cek, sonra hizlica sag sol yap gibi.
  1 ... serji
 8. 8.
  yaklaşık on dakika oynadıktan sonra kendimi başka alemlerde bulmama sebep olmuş oyun. resmen cani oldum lan.
  1 ... why you wanna trip on me
 9. 9.
  bilgisayarda oynayıp çok memnun kaldığım, ps2'me harddisk taktıracağımda özellikle eklettireceğim oyunlara girmeyi başarmış oyundur.
  1 ... legendkiller
 10. 10.
  adamları poşetle mi boğsam, cam kırığını kalbine mi saplasam, levye ile mi pataklasam, beyzbol sopası ile kafasını mı uçursam gibi ikilemlerde bırakan oyun.
  3 ... legendkiller