bugün

(bkz: popomundo)
online hayat simulatörü.
"Hala var mı lan bu?!" diye şaşırtarak sordurtan oyundur..
bu seçtiğimiz karakterler bizden daha iyi yaşıyor amk denilen oyun.
1000 küsür gündür her ne kadar sıkılsamda karakterimi bir türlü ölüme terk edemediğim oyun.
hesabı dondurarak karakterinizi ölüme terketme yoluyla kurtulabileceğiniz bir bağımlılık.
bir ara kafayı taktığım ama sonra vip kullanıcıların sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olamayınca , hevesimin ve hırsımın azaldığı online ünlü kişi yaratma oyunu.ayrıca ilk başta anne vardır,onun isteklerini karşılarsınız sonra konser,stüdyo,şarkı yaratma en zahmetli ve önemli olanı da yetenek geliştirme bölümüdür.okula gitmeniz , bir bilenden öğrenmeniz veya kitap okumanız gerekmektedir.
karakterime kazandığım yeteneklere kıyamayıp kendimi konserlere bıraktğım oyun.
ayricaliklariyla oynamak isteyenler icin gayet ucuz olan oyun.

vip olmak oyunu daha eglenceli kilan bir olaydir. vip olmamak da sizi hicbir sekilde kisitlamaz. 3 ayligi 20 liraya gelen bu seyi almayip da "vip oyuncular ayricalikli, nasil alalim hem vip, para mi verilir ona?" diyenleri dövmek lazim. ha "ben oyuna para vermem" der vermez, onu anlarim. vip kurban oldugum ya resul allah tarafindan gönderilmis olabilir. amma, lakin ki, öyle degildir.
uludağ sözlük yazarlarına özel bir kabile bulunup bulunmadığı merak edilen oyundur.
facebook api'sine çevirilip maddi kazanç uğruna piç edilen bir ikincil yaşam oyunudur, hala devam etmektedir tadı,tuzu yoktur.
belli bir süre sonra sıkabilen oyundur. akabinde kendimi dünya turuna verdim.
dünyanın her yerini gezdiğim bir oyun.
sırf zombi avı zımbırtısı için üye olduğum oyun.
oynayan hemen herkesin ruhundaki adiliği ortaya çıkardığı boktan bir sözde rpg.
v.i.p olmadığınız sürece salak salak etrafta dolanıp fazlalık yaratacağınız oyun.
çözemediğim online oyun.
oynayanların hepsinin bağımlı olduğu rp oyunu.
zahit ellibirekran adlı karakterin adriana lima hastasi olduğu rpg oyunudur.
Kesinlikle "free role playing game" değildir. vip olmazsanız oyundan alıcağınız zevk %30 civarına düşer. ama vip ile görüp görülebilecek en bağımlılık yaratan web tabanlı oyun ünvanını alır.
zamanında verdiğim konserlerle kitleleri peşinden sürüklemiş olan bir karakterim vardı. Acayip populerdi , adını bile unuttum şimdi. Fakat sonralarında o vip muhabbetini abartınca sıkılıp ölüme terketmiştim dj imi. *
Bağımlılık yaratan hatta ilk zamanlar sanki normal hayatı değil de o hayatı yaşıyormuşsunuz gibi hissettiren bir online oyun. Hele vip olursanız vay halinize.
tur otobüsüyle dünyayı gezdiğim grubum 13 binlerdeyken 3 binlere yükselttiğim online oyun.
bir sürü karakteriniz olsa da asla yakalanmıyorsunuz.
o kadar yapacak aktivite varken sıkılmanın mümkün olmadığı güzel oyun.