bugün

--spoiler--

bir hışımla geldi geçti, pöh pöh pöh !

--spoiler--
Jandarma ozel harekat gibi vicdan sahibi degillerdir.
görsel
manidar...
https://www.youtube.com/watch?v=FM5JQzGX5tw
Ozan ünsal'ın şu parçasını atfettiği yiğitlerdir.
Terörü destekleyenlerin haliyle piç eden , maaş alır ölmek hakkı gözüyle baktıkları güvenlik güçleri.
Şahsen tanıyanlar içinse vatan sevdalısı , abiliklerini esirgemeyen , aile babası , çaylarını içmekten keyif alınan güzel dostlardır.
Maaş aldıkları için de değil , karşılık beklemeden şehadete yürüyenlerdir. Allah başımızdan eksik etmesin.
Buradayız beyler burada.... en olmadık gecede sokağa çıkarız geceyi gündüz eder, gündüzleri hainlere zehir ederiz....

Adımız ölüm bizim
Kanımız bordo
Şanımız şehadettir
Şansımız Allah!
Bizim gözümüz gecedir
Yüreğimiz çelik
Hangi kahpe kurşun,
Delebilir imanımizi
Söyle Soysuz söyle
Varmı şehadetten ötesi!
Allahü ekber!
Allahü ekber!
--spoiler--
Sikerler heval hepinizi sikerler.
--spoiler--
Terörist ibnelerin adını duyunca bile altına sıçtığı kahraman bozkurtlar.

Doğu'da güzel bir temizlik yapıyorlar. Ellerine sağlık. Allah yardımcıları olsun.
sıkıysa dağlara gitsinler. Düzlükte kolay tabi. önemli olan dağlar.
(bkz: pöh)
2015 yılı itibari ile 5000 kişi alınan polis bölümü.
pkk nın alayını sikecekler.
amna kodumun kevvaşeleri. bekleyin sizi gebertmeye geliyorlar it dölleri.
Şehit olmazlar falan diyen pic kurulari olmus, bana dunyada profesyonel olarak askerlik polislik yapip maas almayan bi birim gostersinler de gotumu keseyim hadi. Geç fetva vermeyi de polisin askerin siktigi teroristlere bak, helal olsun butun guvenlik guclerine.
görsel
geri gelecekler demiştik.
malesef pekte bi boka yaramamaktadır.Tanklar, özel harekatçılar yetmedi,Cizre'ye SAS komandoları gönderildi. biraz gazete okuyun.
kimisinin sallayıp eğitimsiz diye aklı sıra laf soktuğu birimdir neymiş dağlara çıkamazmış dağlara gelsinmiş.
ulan o adamlar hem arzi hem şehir eğitimi alıyo siz ne eğitimi aldınız da böyle göt göt konuşuyounuz onu merak ediyorum.
silah sesi duyunca götünden korkanlar gelmiş burda laf konuşuyo, hangi ülkenin askeri yada polis eğitimini aldınız ya da gördünüz de bu adamlara sallıyosunuz.
en fazla kaybını 7 hazirandan sonra veren emniyet teşkilatının bordo berelileridir. tabii bunda terör örgütünün şehire yönelmesi de etkili oldu.

kaynak:

http://www.sozcu.com.tr/2...son-7-ayda-verdi-1068968/
insan oldukları unutulmamalı. şehir efsaneleri yazanları dinlememek gerekir. insan bedeninin kaldırabileceğinden fazlası yükleniyor bu birime. sonra da kayıp verdiklerinde vay efendim oluyor.

eğitimleri normal polise ve çeviğe oranla daha ağır olsa da insan onlar. bunu anlayın. 2007 sınır ötesinde bordo bereliler giriş yapmıştı. taktik strateji hatasından çok fazla sayıda bordo bereli kayıp verilmişti.

en seçkin en elit birimler henüz saha tecrübesi olmayan pkk karşısında zaiyat vermişti.

başarı insan kaynaklı. o gün hata yapanlar yüzünden bordo bereliler öldürülmüştü.

bugün de aynısı oluyor. insan olduğunu unutmamak lazım.
emniyet teşkilatının en gözde silahlı birimi olarak tanımlanabilir. bina operasyonları rehine kurtarma operasyonlarından tutun arazi de asker gibi intikale çıkma gibi tüm savaşma kabiliyetlerine haizdirler. teşkilat içinde gönüllülük esasına göre seçilirler. Allah onlardan razı olsun aldıkları paranın sonuna kadar hakkını veren yiğitlerdir onlar. Türkün gücünü gösterdiler cizre de silopi de. göstemeye de devam edecekler. yeter ki siyasi irade arkalarında dursun.
bir hışımla geldi geçti pöh pöh pöh.
Hilal bıyıklılar vardı;
Dosta güven, düşmana korku veren..
Gök çökmedi, yer yarılmadı ama gittiler.
YiNE GELECEKLER! GELDiLER...
https://scontent-lhr3-1.x...bc52c2e56&oe=579282C7
türkiyenin sikici güçlerinden bir tanesidir.candır.

ölmez bu dava , bitmez bu sevda.
Gel de hayran olma. Gönlümüz, dualarımız hep sizlerle.
Bir hışımla geldi geçti pöh, pöh, pöh..
polislere has harekat çeşididir. yunusları kapsıyor mu bilmiyorum. ama bi polis vardı mahallede adama balina derdik. onu kapsıyor sanırım. avea kapsama alanı dışında kalıyor. bodrum kattaki kahvede.
Artik Maçlara falan da yollarlarsa şaşırmam. Özel kuvvetlerden şehit veren başka bi ülke var mıdır dunyada bizden baska merak ediyorum. Bizde normal haber oldu amina koyum Özel harekatçı ölümLERi. Hepsini gectim Ülkenin tüm değerleri ayaklar altinda hala helal olsun pöh pöh konuşanlar var ya neyse.