bugün

28 yaşında hamile bir ablam var. Normalde kalkıp su almaz. Şu an pokemon toplayacak diye güneşin alnında yürüyoruz..
an itibariyle kadıköy iskelesinde jynx var.
yakın olan arkadaşlar koşup alabilirler yetişirlerse.
Şu oyunu oynamayan 3-5 kişi kaldık bilim adamları bizi klonlasın.
yine de tasonun tadını vermeyecek oyundur. aah ah.
yeni versiyonu çıkmıştır. (bkz: #33375575)
görsel

20.Levelde ilk Pikachuma
Sahip olduğum oyun.
Bende acilma sorunu yasiyor.. ilk yukledigim gun iyi hos ama sonra acilmiyor. Bi de kaldirip yeniden kurunca pokemonlar gidiyo ama karekter kaliyo silkicem ya yardik edin. Bu sorunu cozen varsa..
artık sıkmış ,bıktırmış oyundur. yanlış anlamayın daha oyuna başlamadım bile.
şu oyunla zaman kaybedeceğinize bir kitap okuyarak kendinizi inanılmaz bir yatırım yapabilirsiniz.

çok da zor değil.
Daha önceden bizim ilçedeki yegane gym in askeri bölgede olduğunu yazmıştım. Bugün o gym i ele geçirdim. 550lük Snorlax ımın o 120lik pidgietto karşısındaki (evet eziklerin savaşı oldu) zaferi sırasında gelen yasak, yasak kardeşim sesleri beni adeta orgazm etti. Yasak olan güzelmiş gerçekten. 10 coinsimi aldım, 350lik pinsirimi kodum. Yalnız cp değeri 200lere düştü. Anlaşılan gyme koyarken cp düşüyor. Bunu da ilk yazan benim. Gym e pokemon atarken aklınızda bulunsun.

Edit: 300lük pinsir koyacaz derken 200lüğü koymuşum.
19. Seviyenin sonlarında nihayet bir dragonite yakaladığım oyun. Adamlarda 2000 cp üzeri dragonite var bana 220 cp çıktı amk. Tamamen power up yapınca da 1000'i biraz geçiyor.
200lük pinsirle koruduğum gymnin ele geçmemesi için tek umudum askeriye. Gym askeri bölgede tek umudum rakipleri yasak, yasak hemşerim diye bezdirmeleri ve 20 saat geçmesi. Bastır türk askeri.

Not: 550lik snorlax da var boş değiliz yani.
Çok mutsuzum 200lük pinsirimi tokatladılar sözlük. Uzak da amk gymi. Gri gri duruyo amk dokanamıyorum. Askerlerin de amk. Bi ateş açmadılar herife darbe falan ayağına.
Herifi vurdular lan! Adam beni yendi gyme pokemon koyamadı. Topuğuna mı sıktılar darbe ayağına helikopterle mi taradılar çok korkuyorum sözlük. pokemon oynarken hiçbirimizin can güvenliği yok. nalet olsun. Gri gri duruyo.

Not: gym askeri bölgede.
Merak ettim indirdim, bakın çok samimi söylüyorum ki snake daha eğlenceli. Totom gibi Bi oyundur.
Ulkede oynamayan sayili insan kalmistir, onlardan biride benim.
(bkz: Ben de koyujam ama) yeter lan niye 2 adıma düşmüyo bu pokemonlar.
Oynamadan soğudum oyundan. Belki güzel birşeydi ama işte nasip olmadı oldurtmadılar kavuşmadan yollarımızı ayırdık.
Eğer bu oyun bu formatıyla kalırsa herkesin bir gün elbet bırakacağı oyun.

-Topu üstüne atıp yakalamak saçma biz öyle mi büyüdük lan önce savaşacağız.
-Koskoca oyunda tek kendimi görüyorum harita da ben arkadaşla teke tek atmazsam ne anlamı kalır ?
-Savaş yerinde ekranın üstüne amele gibi tak tak tak basarak VS mi olur ! Taktik yok el pratikliği yok kimin CP si yüksekse ...
-Oyuna 200 TL lik para yatırma imkanı nedir lan paralarımı kapıştırıyoruz pokemonları mı ? Paracı zihniyet batmaya mecbur er yada geç.

Şimdilik bu kadar bazılarının düzeleceği söylemi var ama inşallah diyelim yoksa tarihe gömülecek bir oyun şu haliyle.
Epey geliştiğim oyun.

görsel
oynayan maldır aksini iddia edende sikörtıl kadar akıl yoktur.
Bu oyunda tüm pokemonları toplayınca ne oluyo bi kere bi oyun için ordan Oray'a yürünmez taa ya.
kızlar bizim evde yatak odamda var bi tane pokemon gelmek isterseniz mesaj atın adres veriyim.
9 lvl de kaldığım oyun en yüksek pokemonun kingler o da 550 cp. Bok gibi oynuyor valla. Bikere gym ele geçirdim dakkasına geri aldılar AMK.
level 23'üm,1000 altı pokemonları profesöre yolluyorum, 100bin+ XP istiyor artık level atlamak için

diğer oyuncularla savaşma çıkmayacaksa, baymaya başladı, yakında tarafımdan kaldırılacak oyun olacak.