1. 1.
  evinizde ve cüzdanınızda boşluk bırakan cihaz.
  6 ... olric
 2. 2.
  bır ara statu belırtısı olan ancak su sıralarda ıtfaiye meydanından da bulunabılecek tv cesıtıdır.
  1 ... painkiller
 3. 3.
  ISM (Image Sticking Minimization Mode)Estetik, ince, Az Yer Kaplayan Geniş Ekran Televizyon Yüksek Çözünürlük, Yüksek Kontrast ve Parlaklık OranıGeniş izleme AçısıHem TV, Hem Bilgisayar Monitörü Manyetik Alanlardan Etkilenmez Plazma Ekranları Media Box Olmaksızın Sadece Monitör işlevi Görür. Plazma, birbirine eşit sayıda bağımsız elektron ve pozitif iyonlardan oluşan elektriksel anlamda Nötr, yüksek iyonize edilmiş gaz karışımının farklı bir hale dönüştüğünde kendisine verilen isimdir. Bu açıdan bakıldığında maddenin katı, sıvı ve gaz dediğimiz üç halinden farklı bir haldir. Cihaza elektrik verildiğinde bu bölmelerin içindeki özel karışım gaz, maddenin üç halinden farklı olan plazma haline dönüşür ve görünmeyen UV ışını yayar. Bu ışın kırmızı, mavi ve yeşil fosfor tabakasına çarparak görünür ışığı ve renkleri oluşturma yöntemi ile diğer televizyon teknolojilerinden farklılaşır. Plazma teknolojisinde her pikselde içleri özel bir gaz karışımı ile dolu düşük basınçlı kapalı cam bölmecikleri vardır. Bu ufak plazma bölmelerinin ardında kırmızı, mavi ve yeşilden oluşan renkli fosforlar bulunur. (bkz: tft-lcd)
  1 ... only.4.that
 4. 4.
  son zamanlarda izlenimlerime gore diyebilirim ki evlenme arefesindeki ciflerden bayan olanlarin istedigi elekronik aletlerin basinda geliyor.
  ... vurucu tim burton
 5. 5.
  kokoreç satan dükkanlarda bile duvara asılmış 2,3 tane görünce bedavaya dağıtıldığı kanaatine varılan, fiyatlarına bakınca pek de öyle olmadığı görülen, ülkemize özgü görgüsüzlüğün tatminine yönelik olarak kullanılan araç.
  1 ... mejo
 6. 6.
  ünlenmesinde cem yılmaz'ın dahli olan tv'dir.
  ... dervisabdi
 7. 7.
  elektrik canavarıymış.
  http://www.gunlukplan.org...er-elektrik-canavari.html
  ... sapka yapamayan cuheyla
 8. 8.
  cok cabuk bozulur çünkü gazlıdır. Gazı bittiği an hurdaya cıkar. Yerine lcd tercih edilmelidir.
  -2 ... maktul
 9. 9.
  yan yana 6 kişi oturup maç izlenecekse tercih edilmesi gereken, yok ben sadece ps3 / xbox 360 bağlayıp tek başıma oyun oynarım denildiğinde kaçınılması gereken tv'dir.
  -1 ... brian o conner
 10. 10.
  --spoiler--
  panasonic, son zamanlarda çıkan plazma ekranların çabuk söndüğü iddialarına karşın, plazma televizyonlarının gerçek ekran ömürlerini açıkladı.
  Güç tasarrufu konusunda henüz pek yol kat edememiş olsalar da, plazma televizyonlar uzak bir geleceğe yatırım olabilir. Panasonic'in açıklamasına göre, günde 6 buçuk saat izlenen (veya mutfakta yemek yaparken açık bırakılan) plazma televizyonlar, tam 42 yıl boyunca parlaklığından ödün vermeden çalışıyor.

  Elektrik faturasını dert etmeyip, televizyonu bütün gün açık bıraksanız bile, plazma TV'lerin ekran parlaklığı 8 buçuk yıl sonra ancak yarıya iniyor. Bakalım, plazmanın bir sonraki adımı olan OLED TV'lerde bu vadeler nasıl değişecek.
  --spoiler--
  ... yoga yapan mistiq kedi