bugün

entry'ler (373)

6 mayıs 2016 can dündar a silahlı saldırı girişimi

Bir insanın başka bir insana fikirlerinden dolayı silahlı saldırıda bulunmasını anlamıyorum anlayamıyorum.

jinekomastiyi saklama yolları

Jinekomasti erkeklerde kadın memesi dokusunun olmasıdır ve Jinekomasti bir hastalıktığın bulgusudur. Araştırılıp altta yatan neden bulunmalıdır. Ama fazla kilolardan dolayı memelerde artan yağ dokusu jinekomasti değildir. Tedavisi kilo vermektir.

san antonio spurs

Gsw rekoru alır ellerinden.

ntv spor un kapatılması

Eskiden la liga, seria a, formula 1, nba falan yayınlanırdı. Sonra ne olduysa belçika ligine düştüler. Sonlarda fa cup ı almışlardı bir umutlanmıştım. Olması gerekn buydu.

26 mart 2016 okc thunder san antonio spurs maçı

Sas alır.

13 mart 2016 survivor ın iptal edilmemesi

Az önce gördüğüm ve donduğum olay. Ülkede insanlar ölürken eğlence programının yayında olmaması gerekir. Şuan eğlenmekten çok daha büyük sorunlarımız var. Milletimizin başı sağolsun.

oscar alabilecek kapasitedeki türk oyuncular

Tolga çevik.

lebron james vs stephen curry

Şuanki oyun performansıyla curry.

bilge adam salih

"şüphesiz biz allah'tan geldik ve o'na döneceğiz."
Allah rahmet etsin.

03 03 2016 bağcılar eğt arş hast doktor saldırısı

Tek taraflı dinleyip yargısız infaz yapmak istemiyorum. Ama doktorun bu şekilde davranmadığına eminin.

epinefrin

Bildiğiniz adrenalin. Epi üst demek nefrin böbrekten salınan demek. Yani adının anlamı böbreküstü bezinden salınmak.

divan edebiyatından sonra şiirin bitmesi

Mehmet akif okumamış yazar beyanı.

the revenant

Görsel olarak harika, konusu bence güzel ama herkese hitab etmeyebilir. Bu arada Leonardo yine oscarı almayacak.

bir psikiyatristin gizli defteri

Gizliliği mi kaldı herşeyi anlatan kitap.

murat bardakçı nın çüş orhan pamuk çüş yazısı

Orhan pamuk heralde yine nobel almak istiyor , vatanını batıya karşı ezip batının övgüsünü almak istiyor.

2016 tus ücretinin 220 tl olması

Ösymnin Doktordur öder mantığıyla yaptığının göstergesidir. Bir sınav için yüksek fiyat ama usml( sanırım 800 dolar) ile karşılaştırınca normal kalıyor.

gece mezarlıkta dolaşan tipler

Anatomi sınavı için kemik arıyordur.

grip olununca hangi doktora gidilmeli

Lütfen grip olduğunuzda doktora gitmeyin. Siz doktora gittiğinizde sıra numarası arkanızda olan kalp krizi geçiren hastanın (dakikalar çok önemli kalp krizinde , her an arreste girip ölebilir) erken tedavi edilip kurtarılmasını önlüyorsunuz.

yolda yürüyen kızın asıl amacı

(bkz: ebenin nikahı)

sperm tadı

Spermin beslenmesini sağlayan madde frukrozdue ve fruktoz meyve şekeridir ama bunun miktarı ejekülatta çok azdır spermin tadı muhtemelen içreğinib çoğunluğunu oluşturan bazik prostat sıvısı oluşturuyordur ki bu da acıdır yani acı tatlı arası bir tadı olduğunu düşünüyorum.