bugün

kafasında neler yaşadığını merak ettiğim fenomen yazardır.
bir ev hanımının doğa ile ilgili yaptığı paylaşımların bulunduğu twitter hesabı. Arada yanlışlıkla dantel fotoğrafları yüklemektedir. Bazen de sadece tanım yapıp fotoğraf yüklemez. Değişik bir şey. Twitleri değil , twitlerin altındaki yorumlar güldürür.
şu an hacklenmiştir. inanılmaz geyik dönüyo twitter hesabı üzerinden.
kendi kendini hacklemiştir o gerizekalı.
kendi feykini açarak çalanın ağzına sıçmaya başlamıştır bile. lol.
az önce gülmekten karnıma ağrılar girdi. lanet karı yanlışlıkla şifresini tweet olarak yazdı.

görsel

çabuk anlayan bir arkadaş hemen hesabını ele geçirdi.

görsel

sonra mesajlarını paylaşmaya başladı.

görsel

beklenen tweet geldi ve ayder yaylası fotoğrafı sonunda paylaşıldı.

görsel

trollemeye devam edildi.

görsel

özel mesaj ifşası devam etti.

görsel

hesap geri verilsin mi diye oylama yapıldı.

görsel

planet doğa farklı hesap açarak tehdit etti.

görsel

lanet karıya işkeceler devam etti
hesabı tek şartla geri vermek istedi, rize halkından özür dileyip 1 hafta boyunca ayder yaylası fotoğrafı paylaşacaktı.

görsel

özel mesaj ifşasından sonra geri verileceğini söyledi.

görsel

daha mutlu son olmadı ama yarın büyük ihtimal hesabı geri alıp siler tweetleri.

görsel

planet doğanın serzenişleride şunlar;

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

edit: fotoğraflar yüklenmiştir.

edit 2: şöyle bir tweetini buldum. korktuğu başına gelmiş. üzüldüm yinede ya şeker gibi kadındı. ama yine de sabah çok güldüm

görsel
iyi niyetli, kendi halinde fotoğraf paylaşan bir hesaptı. nasıl hesabı ele geçirildi bilmiyorum, şifresini falan yazmış galiba yanlışlıkla. ama gerçekten açtığı ikinci hesaptan yazdığı tweetleri görünce çok üzülüyorum. "tek eğlencem fotoğraf paylaşmaktı", "özür dilerim", "#planetdogayiyedirmeyiz tweet atın lütfen" falan demiş.

şakaysa komik değil, ciddiyse gerçekten üzücü. verin olm kıza* hesabını.
Abi kıyamam ben buna ahahaha.
Hesabi calan falan yok be kardesim salak sifreyi paylasmis adam da almiş, ama efsane trollemis adam hahah.
Takipçi artsın diye bir hengame çevrildiği düşünülen hesap.

Neyse. Ayder yaylası - rize.
lanet karı lakaplı hesap yöneticisini fazlasıyla özlenen ve hiç komik paylaşımlarda bulunmayan, aynı zamanda suç işleyen bir embesil tarafından ele geçirilen hesap. arada yorumları okuyup eğleniyoduk ne güzel.
lanet karının hesabını çalan lanet karıdan da salak çıktı. lanet karı yine güldürüyordu bu gelen salak tam liseli belli ki.
gerçek sahibinin hesabını almasını beklediğimiz hesap.
melih gökçeğe sitem ediyordu lanet karı en son bu nasıl boktan iş yardım etmiyorsunuz diye ne alaka amk melih gökçek.
sahibinin 500 bin kişiyi trolledigi twitter hesabı. aslında lanet karı yok beyler, o da memetali gibi bir troll hesap.

şimdi de bi senaryo yazmış, sözde aptal ve garip cümleler kuran o lanet karı şifresini yanlışlıkla twit olarak yazmış. sözde tabi. sonra biri bunu farkedip şifreyi falan değişip hesabı ele geçirmiş.

bu esnada hesabın sözde gerçek sahibi olan lanet karı yeni bi hesap açıp sözde hesabı çalan elemana hesabimi geri ver, yakarim, yıkarım, sicarim, şeklinde twitler atıyor.

500 bin kişi de bunu gerçek sanıp gülüyor AMK.

özet: o iki kişi aynı kişi beyler.

ne demiş şair: işte o palyaço benim.
lanet karı.
sebebsizce güldüğüm twitter trollü.

ayder yaylası, rize.
son dönemde hesabını çalan dangozun planet doğa kafasını yakalayamadığından unf ettiğim twitter hesabı.
güncel Önemli Başlıklar