bugün

*koduğumun pekakalısının söylediği söz.
sende yurtdışı turnelerinde malını taşı sana da kıymaz.
edit: başlık başa kalmış. ben neden böyle dedim hiç hatırlamıyorum.
nuri sesigüzel in bir lafıdır.
neden böyle bir şey söyledi nuri sesigüzel diye sorulması gerekiyor diye düşündürten söylem.
ibrahim'e kıymayan "pe ke ke" pek rahatlıkla kundakdaki bebekleri, dersaneye giden öğrencileri hedef alabilir.
...insani yönden yapmaz pkk.

(bkz: güldürdün piç)
önceki entrylere gönderme yapmak, formata aykırı. ama yine de, "ne kadar iyiniyetlisin, ucankelebek" demek istiyorum. pkeke'lerini de alıp ülkemden defolup gitselerdi, terör başta olmak üzere, ne işsizlik, ne nüfus patlaması, ne sokak kavgaları kalmazdı ülkemde. şimdi bu entrym silinir, nefret söylemi içeriyor diye. açılıma karşı çıkanlara da aşağı yukarı aynı yakıştırmalar (sezen aksu vb tarafından) yapıldı. demek ki sözlüğün de dışardaki hayattan bir farkı yok. demek ki burada da dışarıdaki kadar özgürüz.
(bkz: ağlama nuri)*
bir an sanki pkk nın basın sözcüsü konuşmuş sandım. sen nerden biliyorsun, neye göre kıymaz. diye sorulması lazım.
pe ke ke ibrahime kıymaz. çünkü o pe ke ke ye para yardımı yapar onun parası vardır. pe ke ke zavallısı sadece parası olmadığı için askerliği doğuya çıkan 20 yaşındaki mehmetlere, ahmetlere, kundaktaki bebeklere, masum sivillere kıyar.
ulan y.vşak nerden biliyosun dedirten cümle. pe ke ke nin avukatımısın sen. bide çıkmış karı gibi ağlıyor.

edit:ulan format küfür ederken bile tanım yaptırıyosun ya ne diyim artık.
--spoiler--
insani yönden yapmaz pkk.
--spoiler--

insani, pkk ...

(bkz: yorumsuz)
nuri sesigüzel'in terörist olduğunu kabak gibi gösteren beyanat.
nuri sesigüzel de bir halk kahramanıdır.
--spoiler--
burda nuri sesigüzeli de yargılamaya kimsenin hakkı yok .fikrini söylüyor adam sadece.
--spoiler--

biz de ...
çünkü ibrahim 5000 anakuzusundan daha değerlidir, çünkü onlar insan değildiler, onların hayalleri yoktu, diye bitirilmesi gereken beyanattır.*.
(bkz: fatal eror)