1. 1.
  kulustur arabalar uzerinde degisim yapan bir programdir. mtv de yayimlanmaktadir. nerede dandik, bozuk, dokulen araba var, alir adam eder. sahne tasarimlar dikkat cekmektedir. son bolumde bir blazer in arkasina somine monte edilmistir.
  3 ... painkiller
 2. 2.
  west cost custom(böle yazılıyo herhal) isimli şirket midir nedir artık onun araba modifiye ettiği.x-zıbıt diye bir zibidinin sunduğu mtv saçmalığı.modifikasyondan sonra arabaların çulsuz sahipleri "ayranı yok içmeye tahtırevanla gider zıçmaya" lafının hakkını veren bir pozisyona düşerler.merak konusu olan bir taraf da; o modifiyeli hali ile o arabanın bi yeri çizilse sahibinin tamir ettirecek parayı bulup bulamayacağıdır.saçma sapan bi programdır.tüketim çılğınlığı mıdır? özenmek midir? ne boktur bilinmez...
  işin boktan bir tarafı da ; modifikasondan önce x-zıbıt zibidisinin -ki rapçidir bu dayı aynı zamanda-arabaların eski oluşu nedeniyle; arabalar ve sahipleri ile dalga geçmesidir.
  1 -2 ... stirkof
 3. 3.
  arabaların aldığı hal içler acısıdır. amelilik diz. boyudur harcanan elektronik aksama verilen paraya yazıktır, günahtır ama ne var ki bu bir zenci kültürüdür.
  1 ... cip
 4. 4.
  dokuntu arabanın west coast custom garajına getirildigi anda elemanların verdigi tepkileri gorulesi, araba modifiye programıdır. bizim milletin abidik gubidik banu alkanlı*, kaynanalı* yarısma programları yapacagına boyle bise yapsa tadından yenmez kanaatindeyim
  2 ... sazan
 5. 5.
  (bkz: pimp my ass)
  ... franchise
 6. 6.
  işinin erbabı adamların neler yapabildiklerini gördüğümüz harika bir mtv programı.
  ... cnnturk
 7. 7.
  (bkz: araba godoşluğu)
  ... arude50
 8. 8.
  (bkz: west coast customs)
  ... memolf
 9. 9.
  kırık dökük arabaların harika değişimi... ailecek severek izliyoruz.
  ... posttenebraslux
 10. 10.
  salı, cuma ve cumartesi günleri mtv türkiye'de yayınlanan araç yenileme programıdır.
  1 ... muhasebeye giris