bugün

(bkz: o bir birinci nesil)
su ara izmit simidine takmış kişidir.ama katılıyorum kendisine özellikle piskin simit firini hakkındaki görüşlerine.evet.
ümit enjektörü, stress emici düzenek kişisi, psikolog sakinliği modülatörü, online destek yazarı.
sozlukcek muck diye optugumuz yazardir.

sen aglama dayanamam
aglama gozbebegim sana kiyamam
al yuregim senin olsun
yuregin ben de kalirsa yasayamam

pesinen editimsi not: pilotu opmek istemeyeni zall opsun*.
eskisi kadar ciddi olmadığını düşündüğüm yazar. eskiden gerek açtığı başlıklar gerek de entryleriyle bu sözlüğe önemli şeyler katmıştı. ancak şimdi sadece eğlenme amacını taşıyor gibi görünüyor. bazı entrylerindeki smileylere hiç değinmeyeceğim hele. ben onun eski halini sevdim, yine de saygıda kusur etmem. *
on bini deviren yazarlardandir, power rangersdir. yirim len seni.
birinci nesil bir yazar olmasına rağmen sözlük formatı'nı tam kavradığını düşünmediğim yazar. hatalı bkz'lar veriyor, amaçsız entryler giriyor...

misal;

bilgi icerikli entry girmeyen yazar/#4097965
bilgi icerikli entry girmek/#4097964
bilgi icerikli entry giriyorum o halde varim/#4097961
bilgi icerikli entry giren yazarlar/#4097958
bilgi icerikli entry/#4097957

başlıklarına arkaya " (bkz: bilgi)" şeklinde bkz veriyor amaçsızca. tanımam etmem fakat daha yararlı konulara değinerek sözlüğe bir şeyler katabileceğini düşünüyorum şahsen.
klavyesi bozulmuş yazar. space tuşu çalışmıyor.*
desteğini hiç esirgememiş abim. sağ olsun, var olsun. buradan da edelim teşekkürümüzü.
q yerine f klavye kullandığını tahmin edilen yazar. haliyle tuşların yeri karışıyor. allah kolaylık versin. *
fena halde makaraya gelmiş yazar.
morsiyah: olum bak askerde öğrendim "h" klavye çıkmış. süper. getirdim sanada al tak kullan.
pilot: saol la .bende sana laptop aldım al.
morsiyah: ver. ama kanka klavye pahalı biraz. 300 usd rica edim. aslında 2000 usd verdim.
pilot: al kanka.

adam kayıp ne zamandır. hakkat "h" klavye var mı ?
feci gaz verir.
guzel fikirler ortaya atar.
azicik destek verir sonra geri cekilir.

lan hani uludag sozluk tv'yi kuruyoduk?

ama olsun ben cok seviyorum onu ve onun bu halini.*
ayran gönüllü yazar. piknik yapmak için tüm hazırlıkları yapar. yarı yoldan döner.
* bir piknik zirvesinde bize mangal yakacak olan yazar.
mangalı yaktım bekliyorum.*
mangalda kus eti pisirmeye kalkarsa protesto edecegim yazardir.
**
en sevdiği yiyecek papağan kanat olan yazar. nar gibi kızarmış. soslu. *
bir papaganin kanatlarindan once gagasini koparmak gerektigini bilmesi gerekir. yoksa gagalanir falan, maazallah uzulurum.*
(bkz: gencler eglence ister misiniz)
yakacak mangali, sonra gececek kenara. baskalarini ugrastiracak. guzel olursa da isin ustune yatacak olan yamyam.
bu aralar "sıcak-soğuk" oynayan yazar.
--spoiler--
yaklaşık 10 000 kişiye hakemlik ve hakimlik yapmak zorunda kalan moderasyondur. hem de tamamen amatör duygularla. ben dahil hiç bir yazar "ya biraz da yardımcı olayım" tarzında yaklamaz bu kişilere. varsa yoksa "ya ne kötü modere ediyorlar", " ya bu da yapılır mı" tarzında eleştirilirler.
--spoiler--

e be güzel kardeşim. tamam moderasyonla kankasın belki moderatör olmaya oynuyorsun da biraz mantıklı savun adamları. 10 bin küsur kişiye hakemliği 4 kişi ile yapmaya çalışmasınlar o zaman. de ki o moderasyondaki kankalarına yeni mod alsınlar. hatta önce seni mod yapsınlar. ondan sonra da yetişemiyoruz diye kıvırmasınlar. 4 kişi ile 10 bin adamı idare etmek mucizedir. eğer bu moderasyon da arasında evliya yoksa zor be dostum...
4 gün önce sözde kankaları tarafından çaylak yapılmış yazar. *
(bkz: sözde değil özde kanka)
çevirimiçi listede altında yer almaktan gurur duyduğum , ege müziği hayranı , kültürüne ve müziğine sahip çıkan güzel abimiz.