bugün

bir uludag sozluk yazari*
doğancan hakkında entry girince öldüğünü sandığım yazar. *
pikniktube vazeçilmezlerindendir.
pikniktube ile alakası olmayan yazar.
ikinci nesil uludağ sözlük yazarıdır, bana hızlı yakıştırmasını yapmıştır efendim, teşekkür ediyorum. *
(bkz: pick a nick)
milli istihbarat teşkilatında çalıştığını düşündüğüm yazar *
sağolsun başlığıma yazdığı entry dolayısıyla daha önceden beri takip edildiğimi öğrenmemi sağlamış yazar.
best of metallica yayını yapma hevesi flatcast'ın azizliğine kurban gitmiş yazar. sorun her neyse hem onun dj'lik hem de bizim dinleyicilik hevesi kursağımızda kalmıştır. her neyse canımız sağolsundur; kendisinin bundan sonraki radyo yayınlarında bu tip aksilikler yaşamamasını diler; kısmetse bundan sonra fırsatımız olduğu sürece bizim de kendisinin dinleyicisi olacağımızı belirtiriz.
şu sıralar tekrar üniversite giriş sınavlarına hazırlanmayı düşünen yazar.
edit: vazgeçmiştir. * * *
aylar sonra gelen edit: tekrar karar değiştirip hazırlanmaya karar vermiş yazardır. hatta çok yakında hazırlanmaya başlayacaktır.
uzun upuzun yazar, yeni tanışıklığımız hayırlara vesile olur inşallah diyorum kendisine yazarı.
yarın bu saatlerde istanbul yollarında olacak yazar. * *
kütahya'da mekanımı ziyaret etmiş, benimle aynı masada esli batak oynama gafletinde bulunup son anda ortim olarak durumdan yırtmış dost yazardır. *
sözlüğmüzün yazmaktan çok okumayı seven, yazdı mı az ve öz yazan yazalarından.
gosemef le beni dolmuşlara kadar bırakıp centilmenliğini göstermiş yazar. *
giyim mağazalarındaki uzun ince gösteren aynalardan nefret eden yazar. * *
korkmadığım yazardır *
hoş sohbeti bol ve kaliteli bir yazar arkadaşımız. yeni zirvelerde görüşmek üzere *
zirvede tanıma olanağı bulduğum hoş muhabbet ve güler yüz timsali yazarlarımızdandır. yakışıklı kardeşim benim. * * * *
*beni birkaç kişiye daha benzetseydi zirve isminin * "birilerini birilerine benzetiyoruz" şeklinde değişmesine sebep olacak yazar.
efendim beni birbirinden alakasız kişilere benzetmiş, daha sonra verdiği bir miktar toz şekerle gönlümü almaya çalışmıştır.**
tam karşımdaydı,bir ara yanımdaydı. yaşı genç, tecrübesi fazla. askerlik konusunda ikimiz de iddialıyız.
tekrar tanışmaya kalktığım*, ismini duyunca hatırladığım yazar.* imaj yapmış, değişmiş, tatil yaramış kendisine.
agbi sen ne yaptın öyle image dehşet güzel olmuş cuk oturmuş çok can yakarsın o görüntüyle kişisi . *
nicki güzel kendi güzel * aklı başında, temiz yazar.
(bkz: back again)
muhabbeti tatlı, söylediği dinlenen, güleryüzlü yazar.
güncel Önemli Başlıklar