1. 1.
  "ötesi yok" grubumuzun en kıdemli elemanı o hatta kurucusu da denilebilir.yazdıgı her yazının sonuna kadar arkasında oldugum ve caylak durumundan yazarlıga gectigimi paylaştıgım ilk insan.
  -1 ... zeyno
 2. 2.
  egenin sıcaklığına, izmirde yaşamanın artılarına* sahip, muğlalı hoşsohbet hemşerim.**
  1 -1 ... mystery
 3. 3.
  (bkz: delikanlı)
  1 -1 ... ölüler kitabı
 4. 4.
  kader arkdaşı olduğumuz yazar. kınadılar bizi dostum.*
  ... arude50
 5. 5.
  o bir karşıyakalı o bir harika kişilik. senelere dayanan dostluğumuzu her akşam msn de dahada bir pekiştiriyoruz.o bu sözlüğün vazgeçilmezlerinden...
  -1 ... zeyno
 6. 6.
  kanımız ısındıgı yazarlardandır, askerlik kapıda gibi gozukmektedir.* e sana da guzel bir uludagsozluk ugurlaması yaparız.
  ... derek
 7. 7.
  zirvede muhabbetler arasında fazla muhabbet fırsatı bulamadığım yazardır. nice zirvelere inşallah.
  ... markasiz
 8. 8.
  27 ocak izmir de tanışalım kaynaşalım zirvesi'nde pek * konuşma fırsatı bulamadığım yazardır. daha düzgün bir oturma düzeninin olduğu başka zirvelerde görüşmek üzere...
  ... cece
 9. 9.
  tam altınımda yalan oldu diye seslenemek istediğim yazardır kendisi.ula ula:S diye başlayan ve sonrasında merinos,biskrem,bennu,tagged,blöf,kuju diye devam eden sohbetlerimiz sırasında kendisini çok iyi anladığım yazardır ayrıca.en kısa zamanda tülin ablanın bizi beklediğinide hatırlatıp kapıdaki askerlik için denizcilerin harekete geçtiğinide belirtemek istediğim canım yazar arkadaşım.
  ... zeyno
 10. 10.
  doğum günün kutlu olsun yazarı... sevdikleriyle beraber nice yıllara sağlık, mutluluk ve başarıyla...
  1 ... faati