bugün

görsel
görsel
görsel
ne biçim isim bu psikoz ilacı gibi.
Ya anladık oradasın be kardeşim yeter ya.
ismet neyi ispatlar gibisin anlamadım ya neyse.
görsel
görsel
en büyük oteli parkhotel.

görsel
oha, sözlükte yillardir frankfurt, münih, düsseldorf, Hannover, bremen, erfurt, mainz, dortmund, dresden v.b. gibi büyük ve ünlü sehirler hakkinda girilen entrylerden daha fazla entrye sahip olan; almanya´nin Baden Württembergeyaletinde bulunan, 125000 nüfusa sahip, öyle adam akilli bir ünü olmayan milattan sonra 90 yilinda kurulmus kasaba gibi bir sehir.
görsel
Yeminle bıktım şu başlığı görmekten. Antibiyotik gibi ismi olan şehirden hayır mı gelir…almanya dediğin munich, berlin, hamburg dur. Bitte yeter.
ben de bıktım hazımsız kişileri görmekten.
her yerde hazımsızlık yapıyorlar.

tokatlayıp geçiyorsun.
Güzel kardeşim niçin durduk yere bana sarıyorsun? Bak efendi gibi yazıyoruz geçiyoruz niçin bu kompleks ve ofansif tavır…onlarca şehir gezen insanım, senin vize için aylarca kuyrukta bekleyeceğin yerleri ben eskittim geze geze. Çok rica edeceğim bu tip diyaloglara girme. Ben uzak durdukça yapışıyorsun sümük gibi. Lütfen; yazmana bak haddini bil öyle kal. Saygılarımla.
ne saçmalıyorsun aq.
lafın gelişi de olsa kardeşim vs yazıp sevimsizleşme.

senin çapın kişiliğin yetersiz öyle ilişkilere.

eheh.
Ben kibar olmaya çalıştıkca karşımdaki seviyesizleşiyor…bazen üzülüyorum bunlara ben zira gerçekten olmamışlar zira. Allah ıslah etsin ne diyelim. Saygı ve hürmet sunarım bunı okuyan yazarlara.
şu başlığı her gün gördüğümüz yetmiyormuş gibi bir de altında tartışmayın gözünüzü seveyim ahah.
görsel
görsel
şehrin avm'si schlössle galerie:

görsel
görsel
ilaç markası gibi.
şu an 11 derece güneşli.
ismet gurbuz'un Almanya da yaşadığı bölge.
görsel