bugün

*Konami şirketinin play station için yaptığı pes serisinin 2021 versiyonudur. Play station 9 uyumlu olması muhtemeldir.
Hayatın duracağına işarettir .
internete düşen oyundur. fake söylentileri çıksa da inanmayıp indirdim, oynadım. şunları söyleyebilirim ki yeni eklemelere örnek olarak taraftar olabiliyorsunuz. sahaya inebiliyor, koltuk yakabiliyorsunuz. Küfür olayını biraz daha geliştirmeleri lazım. 1 sene stada alınmama cezası bile var inanılır gibi değil. hakem olup bir takımı yakabiliyorsunuz. zira gözlemci minimum 7 veriyor. kimse satılmış olduğunuzu anlamıyor. kasap futbolcu olup derinlemesine müdahaleler yapıp tabanınızı rakibe bacağında hissettirebiliyorusunuz. rakipte ne kadar çivi bırakırsanız o kadar ekstra puan geliyor. yalnız bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur ki bir sezonda 3 bacak kırarsanız oyun sizi direk atıyor. başta internet mi gitti lan derken sonradan internet üstünden oynamadığınızı anlayıp ne kadar malım lan diyorsunuz. futbolcu olarak oynama kısmına ise ekleme yapılmamış. öyle bildiğiniz pes işte. afiyet olsun.
pes 2011'i bilmiyorum ama pes 2021'in taşla sopayla oynanacağı kesin.
ingiltere ve ispanya liginde hala isim, logo, forma telif hakkı alnmamış oyundur.

edit: konami açıklama yaptı patch çıkacakmış.
hala hakan şükürün türkiye milli takım kadrosunda gösterildiği oyun. yeter hakan şükür yeter! futbolu bıraktın peşimizi bırakmadın!
playstation 9'un 2021'in yaz ayında piyasaya sürüleceği açıklandığından muhtemel playstation 8'da oynanacaktır ilk.
ülkemizden 2+1 takımın katılacağı oyundur. rest of world bölümünde fenerbahçe ve galatasaray olacak. ve tabi ki national bölümünde milli takımımız.
fenerbahçeyle türkiye kupası finalini kazanınca otomatikman makineyi resetleyen oyun olacaktır. ne kadar gerçekçi olduğunu varın siz düşünün.
hakkında bu kadar yazı yazıldığını görünce "acaba erkenden mi çıkardılar?" diye düşündüğüm oyundur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.