1. 1.
  Pepe Metin Çarşı'yı nasıl kovaladığını
  Anlatsana Kardeşlerine
  Çektik Dönerleri
  Kafalara Attık Taş
  Yine Kaçtı Beşiktaş

  Tezahuratına konu olan Fenerbahçe Efsane Maraton tribünlerinin abisidir...
  -3 ... lefter
 2. 2.
  halen tribünün sevilen sayılan abilerinden olup KFY grubuna mensuptur
  2 ... city walk
 3. 3.
  dün itibariyle bir kız çocuk babası olan tribün lideridir.

  http://www.antu.com/AntuHaberOku.aspx?ID=7604
  2 -1 ... ziver
 4. 4.
  Şu anda Büyük Alper abiyle beraber maraton alt tribün lacivert blokta ikamet eden abimiz. Geçmişte de gelecekte de her zaman sevilir sayılır. Maçtan önce Nazlı çevresinde elinde çay bardağında Rakı içerken görülür. Sıcak kanlıdır. Ağır bir konuşma problemi vardır ancak tezahürat ederken sorunundan eser kalmaz. Sebebini kendi bile bilmez sorulduğu zaman ne bileyim a.q demiştir. Geçmişini bilmeyen veletler tarafından küçük düşürülmeye çalışılır. büyükler haddinden fazla mevzusunu gördüğü için. pepeye içten saygı besler ancak söyleyemez. 90 'lı senelerin başlarında beşiktaş kapalısının arasına elinde 2 döner bıçağıyla girmiştir. Karakol olayını gerçekleştirenlerin başında gelir. Ankaragücü tribünlerinden birini sırf fenerlileri rahatsız ediyor diye ankaraya kadar gidip dövmüştür. Olaylı vestel manisa maçında *leri ağzında sigarayla yumruk atan fenerbahçe tribün efsanesi.
  ... elm sokagi tabelasi
 5. 5.
  üç büyükler arasındaki maçlar öncesi tribün kapmak için sabahlamaların olduğu, mevzuların kol gezdiği yıllarda cesaretiyle herkesi kendine hayran bırakan abimiz, kasımpaşalıdır. sırf bu olaylar yüzünden birçok kez muhtelif yerlerinden yaralar almış, mapuslara düşmüş, nezaretlerde sabahlamıştır.

  cesareti sadece fenerbahçelilerin değil o yılların mevzuları içinde olan beşiktaşlısının da galatasaraylısının da hatta ankaragüçlüsünün de dilindedir, tek başına onlarca kişinin arasına girdiği rivayet olunur.

  hali hazırda olaylardan arınmış, ununu elemiş eleğini asmış bir şekilde maraton üst e blokta takılmaktadır.

  ayrıca tribün anılarını toplayacağı kitap için bir müddet ara vermiş olup, şimdilerde yeniden devam etmektedir.
  -2 ... kill for you
 6. 6.
  eski bir tribün çapulcusu.

  her ihtimale karşı edit: ad-soyad belirtilmediğinden kesinlikle bir hakaret unsuru olamaz. benim çevremdede pepe metin lakaplı insan vardır. (rambo okan gibi...)

  2.edit: tribünde kavgaya karışan herkes gözümde çapulcudur.

  (bkz: ultraslan/@metin oktay)
  3 -17 ... metin oktay
 7. 7.
  vaktizamanında karşısında sağlık koşusuna katılanların, göt korkusundan denize atlayanların, kadıköye gelemeyenlerin, olmaz da hani olur ya, bir şekilde karşılaştıklarında kaçacak delik arayacak olan tiplerin çapulcu olarak niteledikleri, adam gibi adam.

  (bkz: klavyenin hakkını ver hakkını)
  (bkz: evir çevir kıvır çevir salla)
  5 -10 ... kill for you
 8. 8.
  karşısına geçince kediye döneceklerin genelde arkasından attıkları adam gibi adamdır. delikanlıdır. gözlerinin içine bakınca sesleri bir tarafına kaçmaları kesin olan insanlar klavye bulmasınlar, saldırırlar hemen pepe metin'e. eşkıyaları, çapulcuları gördük geçen sene 33.haftada. sayamadık 10 bin kişiler miydi yoksa 20 bin mi?

  tribün adabını bilmeyenler çoktur bu sözlük alemlerinde. bilmezler ki değerli insanlara, bu işler için samimiyetle ömrünü vakfetmiş insanlara gönül verdiği renkler ne olursa olsun laf söylenmez. ama hayatlarında bir kere kombine almayı hasta taraftarlık zanneden kediler yok mu? dedik ya bu kediler klavye bulmasınlar.

  jaws cengiz, denyo, caymaz, pepe, sebo, merhum optik, sefa...

  hepsi tribünlerde önemli adamlardır. önemsiz insanların ağzında sakız olmamalıdırlar.
  -3 ... eternity
 9. 9.
  (bkz: fenomen)
  -1 ... otisabi
 10. 10.
  tribünlerin efsanevi, unutulmayacak olan ismi.
  ... mbaskan