1. 1.
  taksi şoförlerinin elinde şu an sürekli pep kart görüyorum. merak edip geçen gün sordum, opet'te indirim oluyormuş. sadece taksicilere mi dedim, yoo herkese dedi. benim araba şu anlık tamirde. tamirden çıkar çıkmaz bir kart da benim almam lazım. arabasını sık kullanan herkesin alması lazım.
  ... gunduzgece
 2. 2.
  Opetten yakıt alacak kadar zengin değilim. Sade sıçmaya giriyorum.

  Edit: üst ve alt entryler reklam Hesabı. Sanırım reklamın da içine sıçt7m.
  3 ... serdarsl06
 3. 3.
  bankamatikten para çekerken alınan komisyondan gına gelmişti. bu çok iyi oldu. insan kendisini haraç ödüyormuş gibi hissediyor bankalara. pep kart bu haraç ödeme mevzusundan kurtarıyor en azından. yurtdışında da epey işe yarıyor. ben tavsiyeyle aldım, bu kadar kullanacağımı hiç düşünmüyordum.
  ... atlifilozof
 4. 4.
  sistem ilk yüklemeyi nakit istiyor. minimum 25 tl çok bişi değil o da. sonraki işlemleri için kredi kartı kullanılabiliyor. android güncellemesi ile başarılı hale gelmiş. sistem üzerinden debit kart başvurusu yaptım. akaryakıt indirimi mevcut ve en güzeli kart aidatı yok. ek bilgi beyler yakıt alımlarında opet kartta indirim sağlıyor.
  ... huysuzman
 5. 5.
  markette restorantta ve giysi alımlarınızda gayet rahat bir şekilde kullanabildiğiniz bütün atmlerden para yatırıp ihtiyaç duyduğunuzda her yerden çekebildiğiniz çok kullanışlı bir kart. farkınızı ortaya koyuyorsunuz zaten. misal nasıl ödeme yapacaksınız sorusuna ; pep card ile diyerek bir hava katıyorsunuz.
  ... coolcocug
 6. 6.
  Pep cardlıysan hayat başka güzel dedirten karttır. Özellikle benzin alırken çok faydasını görüyorum. araçtan inmeme gerek bile kalmadan indirimli bir şekilde benzin alıyorum. bunun için akaryakıt alımından önce kayıtlı plakanıza bakiye aktarımı yapmanız ve sizin için oluşturulan güvenlik kodunu istasyonda bulunan görevliye söylemeniz yeterli olacaktır. şimdi bir de visa ile ortaklık yapmışlar, daha da büyürler.
  ... anna marya
 7. 7.
  Bir ödeme yapmak yada almak tek bir link ile bu kadar güzel olabilirdi. gerçekten inanılmaz güzelliklerini yaşıyorum bu kartın. her şeyden önce işini görme anlamında son derece kullanışlı. mesela herhangi bir cep telefonu numarasına sms göndererek para isteyebilir ve gönderelim de. güzellikleri say say bitmez abi.
  ... rabidness
 8. 8.
  Yurt dışında para çekerken en berbat olay kur farkıydı, pep kart bunu çözmüş. kur farkına yenilmiyorsun. üstüne 50 liralık yurt dışı çıkış harç pulu da kazandırıyor. daha ne olsun? ülkeden sık ayrılanlar ve dönenler için ideal.
  ... pandalazim
 9. 9.
  Normalde bu tarz kartları kullanmazdım. her şeyi kredi ya da banka kartıyla hallederdim ama bu biraz diğerlerinden farklı. ne kesilecek ne gidecek derdin olmuyor. harcadığın paranın hesabını biliyorsun. ben daha çok online alışverişte kullanıyorum ama indirimli,yerlere uğrama ihtimalime karşı da hep yanımda taşıyorum.
  ... sen dolu geceler
 10. 10.
  Pep card ve benzerlerini normalde kullanmazdım. Ancak, gördüm ki çok şey kaybetmişim. Yakında kredi kartlarının yerini bile alabilir. Birçok firmayla anlaşılıyor ve indirimler vs yapılıyor. E teknolojisi de ilerledikçe kredi kartına insanlar neden ihtiyaç duysun ki?
  ... elmacik kemikleri