bugün

entry'ler (35)

thodex

sokağa çıkmadan kredi yada banka kartı ile btc satın alma işlemi sıkıntısız işliyor. ben yatırımlarımı buraya yaptım. artık para yok. virüs bizi her şeyin sanalına alıştırdı şimdiden.

malazgirt 1071 bizans ın kıyameti

sultan alparslan'ın beyaz elbisesi ve diiyojen'in konuşurken arkasında gözüken mancınık güzel ayrıntılardı. filmi izleyeceğiz bakalım. 13 marta ne kaldı şurdaa.

pep card

taksi şoförlerinin elinde şu an sürekli pep kart görüyorum. merak edip geçen gün sordum, opet'te indirim oluyormuş. sadece taksicilere mi dedim, yoo herkese dedi. benim araba şu anlık tamirde. tamirden çıkar çıkmaz bir kart da benim almam lazım. arabasını sık kullanan herkesin alması lazım.

kanal tedavisi yalanı

yaptırma da gör bir kaç ay sonra dişlerin ne hale geldiğini denesi başlık. çıkmadık candan ümit kesilmez kardeşim hele bi dene yalan değil

edit: dişçi değilim

horozların tecavüz edip öldürdüğü tavuk

tezden horozun başı kesile şeklinde cevap verilesi başlıktır. akşama tavuk rosto var zaar

bee o anadolu propolisi

propolisin faydasını net olarak göreceğiniz markadır. yaz kış vücuda koruma sağlayan maddeler barındırmasıyla etkisini hissettirendir şahsen benim hissettiğimdir. şöyle ki kışın nasıl ıhlamur bal tüketiyorsunuz, propolis de suya damlatılarak tüketiliyor ve ekstra takviye sağlıyor (suda çözünebilir şekilde olanını kullandım diğerini bilmiyorum henüz)

yürüyen merdivende solda bekleyen insan

kalp her zaman soldan atar çünkü, bunu bilendir.

oxxo

Bazen yaptığımız alışverişler çevreye zarar verir. Bazen de çevreye ve tabiata katkı sağlarsınız. ikincisi her zaman gerçekleşmez. Gerçekleştiğinde ise kaçırmamakta fayda var. OXXO bu işin öncüsü olmuş. Darısı diğer firmaların başına.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Bu sefer gerçekten insanlar sokağa dökülür ama açıklayın bu harflerin ne oldugunuu

bağcılar

hep yek 3 filminin ana mekanlarının başında gelen semt. bu semtin çocukları delikanlıdır. gözüpektir. filmde de zaten bu anlatılıyor. kızları da taştır.

metacartin

bildiğim kadarıyla sağlık bakanlığı onaylı tek zayıflama ürünü. içeriği belli olmayan birçok ürün var. onlar yerine tercih edilebilir.

binali yıldırım dan rahatlatan açıklama

Eğer bu bizi gerçekten mutlu edecekse bu adam söyler. Bu adam bizim her daim iyiliğimizi istedi ve yararımıza olan işler için çalıştı. Nereye gelirse gelsin hedefi hep Türk halkının refahını arttırmak oldu. Gerekirse dili döndüğünce şarkı da söyler. Yeter ki biz mutlu olalım. Bu adam bizim mutluluğumuz ile mutlu oluyor.

sıfır bir 5 sezon

keşke diziyi birkaç bölüm birden atsalar blu tv'ye de bir güzel maraton yapsak. heyecandan patlıyoruz burada.

sıfır bir 5 sezon

5. sezon gelmiş, hoşgelmiş. 5sezon daha olsa izlenir. umarım uzun soluklu olur.

sıfır bir 5 sezon

yeni sezon başlamış. ben bu sezonda olayların daha çok mapus eksenli gelişeceğini düşünüyorum.

23 ekim 2016 binali yıldırım ın fetö yü savunması

Nasıl iftira atayım ? Dur hemen bir başlık açayım, yapılan her şeyi çarpıtayım ve bugünlükte iftira atmaya doyayım. Başlıkta bunlar yazıyor değil mi ? Ne derseniz deyin, bu ülkeye Binali gibi bir adam daha gelmez. Cebine 5 kuruş indirmedi ya adam. Koskoca siyaset hayatından bahsediyorum ve 0 yolsuzluk. Doğru insanları hep bir ezme çabası.

necip hablemitoğlu

Necip Hablemitoğlu Toplumsal Duyarlılık Ödülleri, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

görsel

poker night

öğrenci evinde bizim gecelerimize verdiğimiz isime benziyor. wsop night.

ali kılıç

babası vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin.

poker oynamakla övünen şahıs

haklıdır. poker herkesin harcı değildir. wsop'taki adamları yenin de görelim.