bugün

entry'ler (44)

süper lig

tuttur'un kazanan kupon olayı sayesinde bu hafta kaybetmek imkansıza yakın olan lig. özellikle üç büyükler maçlarına bakmakta fayda var.

akrep burcu

yeryüzünden yılaağn diye tabir ettiğimiz burctur kendisi. Kendini seven kacsın.

thodex

adamlar her alanda kolaylık sağlıyor. şimdi de kredi kartınızla yada banka kartınızla satın alma işlemleri yapma özelliğini getirmişler. baya da güzel işliyor. takur tukur. herkese tavsiye edilir.

yves rocher

yves rocher kadife vücut peelingi var arkadaslar ben çıktığı ilk zamandan beri başka ürün kullanmadım. çok az bir miktarı bile yetiyor. kokusu çok güzel. bence yves rocher’nin en başarılı ürünlerinden biri. Deneyin derin.
(bkz: Arındıran Işıltı Veren Peeling)

pep card

bankamatikten para çekerken alınan komisyondan gına gelmişti. bu çok iyi oldu. insan kendisini haraç ödüyormuş gibi hissediyor bankalara. pep kart bu haraç ödeme mevzusundan kurtarıyor en azından. yurtdışında da epey işe yarıyor. ben tavsiyeyle aldım, bu kadar kullanacağımı hiç düşünmüyordum.

sözlük kızlarının fotoğrafları

yazarların her yeni gün yeni umutlarla tık yaptığı başlıktır. sonuç hüsrandır.

arı sütü bal polen

sabahları halsiz hissetmenizi engelleyen karışımdır. reklamlardaki vitaminlere para verip gün içinde zinde olacağıma bunlardan tüketmeyi tercih ediyorum. Her zaman doğaldan yana devam

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Sabah kalktığımdan beri her yerde bu harf nedir diye bakınıyorum da bişey çıkmadı ortaya bakalım kokusu çıkar yakında ortaya.

kadının kaliteli olduğunu belli eden detaylar

spor yapması
diri vücutlu olması
enerjik olması
metacartin kullanması
güzel gülmesi.

hep yek 3

yarın itibariyle gösterime girecek olan film. sadece ve sadece bir gün kaldı. merakla bekliyoruz efendim.

binali yıldırım ın kadıköy barlar sokağı ziyareti

kadıköy istanbul'un bir ilçesi olduğuna göre, barlar sokağı da bu ilçenin bir parçası olduğuna göre normaldir. binali yıldırım'ın zaten asla insanların yemesiyle içmesiyle derdi olmadı.

ekrem imamoğlu

Asla başkan olmayacak tip. Bir işi adam akıllı yapmak olayına bayağı uzak bir insandır. Ya yarım bırakır ya başlamaz yada yapmış gibi gösterir.

kilo vermek

zor iş. tükettiğimiz neredeyse her şey işlenmiş. insan organik diye satılanlara bile güvenemiyor. spor, diyet de bazen fayda etmiyor. dışarıdan takviye almak lazım bazen. metacartin bence kilo vermeye epey yardımcı. hem kilo verdirirken enerjinizi de koruyorsunuz.

sıfır bir

fakirlik, yokluk. bu yokluk içinde ve tehlikeler altında hayatta kalmaya çalışan insanlar. bu mazlumları korumaya çalışan gençler. bazen iyilik bazen kötülük kazansa da hayat bu. yapabilecek bir şey yok.

sıfır bir

kimse kusura bakmasın da piyasadaki en iyi aksiyon dizisi.

hep yek 3

ilk film iyiydi. ikinci film vasattı. klasik sahnesiyle bu sanki ikinciden daha iyi olmuş gibi. haftasonu gidelim görelim bakalım.

her gün bir piknik tüpü içen çocuk

eskilerin efsanelerindendir.

mustafa bozbey

Bu adam konuşunca keçileri kaçırıyorum.Kafam allak bullak oluyor nilüfer belediyesindede böyleydi konuşmaktan çok anlamaz başkanlıktanda pek anlamaz sadece torpili biliyor galiba valla övülmeyecek gibi birisi değil helalin var benden.

alinur aktaş

Bugüne kadar gelen belediyeler arasında en doğru işi bu abimiz yapmıştır. ilk önce halkın sesine kulak verdi, arkasından halkın isteğine yönelik hareket etti. Bunu Bursa'nın yönetimine geldi geleli uyguluyor ve aldığı oylardan fazlasını hak ediyor. Umarım bu seçimi de kazanır.

binali yıldırım acıklama

SiZE SÖZ VERiYORUM. BUGÜN iÇiN BU GÖREVi ÜZERiME ALDIM"

Binali Yıldırım, "31 Mart'ta seçim yapılacak, Bem-Bir-Sen Başkanı Levent Uslu güzel şeyler söyledi, hemen alelacele 2 sipariş verdi. Dünya değişiyor. Bakın başkan dedi ki; kreşle ilgili zimmet çıktı, yemek fişi çıktı, geriye dönük şeyler isteniyor. Karşınızda 12 yılda Türkiye'yi altyapıda 39. Sıradan dünya da 9. Sıraya yükseltmiş birisini görüyorsunuz, havayolunu halkın yolu yapan birisini görüyorsunuz, yolları bölen gönülleri birleştiren birisini görüyorsunuz, yolları böleriz Türkiye'yi böldürtmeyiz. Türkiye'nin kaderini değiştiren milyarlık işlere imza atan geçmişi olan birinin, yemek, kreş parçasıydı meselelerle 1 saniye vaktini kaybetmez. Size söz veriyorum. Bugün için bu görevi üzerime aldım. Birkaç gün içerisinde bunu çözmek benim sözümdür. Bunlar seçim vaadi değil en insani ihtiyaçlardır." dedi.
Türkiye üzerinde yapılacakları en güzel şekilde değerlendirmiştir ve bunlar vaad degil ihtiyaçlardır diyerek gönlümü kazandı.