1. 68.
    pep card olayını şimdi öğrendim. en kısa sürede denemek için alacağım. en azından yurt dışına çıkarsam bir gün işime yarar. denemekte fayda var bence. bu kadar olumlu yazılanlar üzerine deneyelim bariii
    ... bosmubos
  2. 67.
    piyasada soygunculuk yapan diğer kartlara baş kaldırır gibisin pep card bebeğimsin.
    ... kindle
  3. 66.
    ben bu kartı ömür boyu kullanırım net. memnunum açın araştırın sayfasından bakın dediklerimi anlayacaksınız. biz pep cardlılar birbirimizi çok iyi anlarız bilader
    ... happyhiyar
  4. 65.
    cebinizi pep'leyin arkadaşlar. pepsiz de benzinciye gitmeyin
    ... kekomagnumyermi
  5. 64.
    sırf akaryakıt için bu kartıma par yüklüyorum benzin alırken kolaylık sağlasın diye. bir çok konuda da faydasını gördüm.
    ... scruffy
  6. 63.
    taksici akrabamız şenol dayıdan öğrendik dayı dediğime bakmayın yaşı çok büyük değil bu arada. elinde görünce sordum benzincide indirim oluyor dedi.
    ... feathers
  7. 62.
    bazı banka kartlarında yurt ışı hesabına para göndermenin belirli kriterleri oluyor ne bileyim saat ve zaman gibi yada kura göre para kesme gibi, ama pep'te böyle bir durum yok. en güzel yanı bu bence.
    ... galyaninferdi
  8. 61.
    kredi kartınız yoksa pep cardınız olsun daha iyi bence. akaryakıt konusundaki indirimine tavım valla
    ... dalmacyali
  9. 60.
    güvenlik açısından tek geçerim bilgilerimin saklandığına eminim çünkü bir tane pep cardım var başka kartım yok, bi kere bilinmediğim bir numara aramadılar beni, diğer arkadaşlarımın sürekli telefonları başka nolardan aranıyorlar, demek ki diğer bankalar bilgileri bi şekilde sızdırıyor.
    ... strowberry
  10. 59.
    7-8 aydır kullanıyorum baya da faydalarını gördüm ama sanırım çoğu insanın haberi yok buradaki yorumlarda olumsuz hiçbir şey görmedim çünkü kartın olumsuz bir tarafı yok gerçekten de .
    ... avukatnazim