bugün

entry'ler (31)

covid 19 un öğrettikleri

sokağa çıkmayarak sosyal mesafeyi korurken, thodex'te düşük komisyon ile btc nası alınır'ı dün itibari ile öğrendim.

pınar fidan

iki tane alkış alabilmek için bu kadar alçak olmak... kahpelik.

98 vakaya ulaştık

evet dün gece itibari ile bir hastamızı da kaybetttik hatta. ben yatırımlarımı evden kredi kartımla thodex''e yapıp bi süre sokağa çıkmayacağım. btc ile zengin de olunca virüs de bitmiş olur. o zaman keyfime bakarım.

yves rocher

Yaklaşık 5 ay önce Yvse rocherin bir kremini kullanmaya başladım gözaltı kremi. Ürünü 5 aydır kullanıyorum sanırım biraz da bol sürdüğümden ve eşimde arada kullandığı için azaldı. Tavsiye ederim, ancak bu ürünün yenisi de çıkmış o na da bakmanızı tavsiye ederim. (bkz: Yves Rocher Serum Vegetal Göz Kremi)

pep card

markette restorantta ve giysi alımlarınızda gayet rahat bir şekilde kullanabildiğiniz bütün atmlerden para yatırıp ihtiyaç duyduğunuzda her yerden çekebildiğiniz çok kullanışlı bir kart. farkınızı ortaya koyuyorsunuz zaten. misal nasıl ödeme yapacaksınız sorusuna ; pep card ile diyerek bir hava katıyorsunuz.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Ayrı ayrı noktalarda 3 harf gördüm konu ile alakalı fikri olan yok mu? Nerden çıktı bu harfler? Neden bu kadar gizemliler? Bu harfler bize ne anlatmaya çalışıyor? Birleştirdiğimizde ortaya çıkacak olan şey ne? Ya da birleştirecek miyiz? Kafamda hep bir soru işareti var.

hep yek 3

kankalarınızla veya biraderinizle kesinlikle gidip görmeniz gereken film. amaç sadece eğlenmekse adamlar bunu sonuna kadar da sağlamış. ilk iki film de iyiydi ama bu başka olmuş.

sağlıklı yaşam

dengeli beslenme
iyi uyku
düzenli spor
meyve sebze
metacartin
asgari stres

gibi şeylerle mümkün olandır.

hep yek 3

22 şubat'a çok az kaldı. sabırsızlıkla bekliyoruz şimdi.

binali yıldırım ın pendik ziyareti

yediden yetmişe herkesin sevdiği bir başkan kendisi. pendik halkı da binali yıldırım'ı en güzel şekilde karşıladı. ona sevildiğini ve kesinlikle istanbul'a geleceğini hissettirdiler. bu moral ona ve pendik halkına bir ömür yeter. sevgi dağıtıyor nereye gitse Binali.

hep yek 3

birincisini sevdik. ikincisine bayıldık. bakalım üçüncüsü nasıl olacak? serinin devamını da bekliyoruz.

sıfır bir 5 sezon

vay be. demek 5 sezon olmuş. çocukların geldiği yeri takdir etmek lazım. kolay değil böyle kaliteli işlerle fenomen olmak.

sıfır bir

her izlediğimde hürriyet mahallesini özlüyorum. adana'ya gittiğimde mutlaka uğrardım eski arkadaşları görmeye.

osmangazi köprüsü

insanlara zaman ve benzin tasarrufu sağladı bu köprü gelmiş fiyatına takılıyorsunuz köprü yerine yolu uzatırsanızda zaten vereceğiniz benzin parası aynı oluyor birazda bu yönden bakın şu olaya ben gayet memnunum 2 saat yol tasarrufu sağlıyor bu köprü.

binali yıldırım

binali yıldırım ın kendisi başı başına bir vizyon dur.ülkeye yaptığı katkıları saymakla bitmez şimdiki hedefi her milletvekilinin hayali olan istanbul dur ve fatih sultan mehmet gibi istanbulu fethedicektir.

gürsel erol un tarihi konuşması

bir konuşmaya bakıyorum bir de havuz medyasının son birkaç gündür halkı kandırma çalışmalarına. gürsel erol cesur bir adam. sinmemiş ve gereken cevabı vermiş. hem de konuşmaları kırpmadan. havuz medyası yerine sosyal medyayı takip edin.

sıfır bir

acaba dizi sadece adana'da mı geçecek yoksa istanbul'a falan yolları düşecek mi merak ediyorum.

hep yek 3

son dönemlerde sırf eğlenmek ve gülmek için yapılan filmlerden biri. fazla kasmaya gerek yok. git gül evine dön.

bursa büyükşehir belediyesi

Tarihinin en güzel yıllarını yaşayan belediye. Alinur'un yönetimi sayesinde, adete altın yıllarını yaşıyor. Nasıl 50-60 kalkınma yılları ise bursa için de Alinur Aktaş başta olduğu süreçte hep kalkınma yılları olacak. Bursa insanı şanslı yahu.

kafalar karışık

cuma gecesi mısırım ve kolam eşliğinde izleyeceğim film.