saba tümer'den sonra ekranların en güzel ve çekici ve cazibeli ve de akil bir bayanıdır. sevgilimizdir. hakkındaki haksız eleştirilerin hiçbirini hak etmemektedir. seksi çağrıştırır!
şaka gibidir.
sevilesi aşık olunasıdır..
tipik turk kadinidir. o agiz yapisi, bos konusmalar, duyarli ayaklari, bla bla bla
(bkz: beyin bedava)*
an itibariyle tarihin arka odası programına new york tan katılan hatun kişisi. 3 g mi lan o acaba?
başarılı ve çok sağlam bir duruşu olan kadındır.aynı zamanda çok da kültürlüdür.
ht tarihte leydi gaga adıyla yazan murat bardakçıyı görünce tartışmaya başlayan ve on dakkay kalamdan uyuyan,çevreci görünen,evinde çıplak dolaştığını söyleyen ev en en en....
an itibariyle sanki msnde kamera açmış havası olan hatun kişi.
çok okuyup az bile simalardan biri.
"türkiye'de kadın olmak" adında bir kitap yazmak üzere, hazırlıklar yapıyormuş... * bitince eminim vücudumuz attırır.
ilber ortaylı'ya birlikte roma'da yaşama teklifi edendir. çözülemeyendir.
tarzı ve duruşuyla bir elif şafak olmak istediği izlenimi uyandıran, dikkat edince böyle bir benzerlik uyandırmaktan ziyade gözümüzün içine sokan kadın. değişik, çok değişik...
altyazı gerekir bir de söylediklerini anlamak için. altmetinlere gerek var mı bilmiyorum ama sonuçta böyle bir durumda söylediklerinin çift anlamlı olabileceği olasılığı beni bunalıma sürüklüyor. *
çok güzeldir. aşık oluyorum galiba.
kulakları hariç çok güzel olan oyuncudur.
ingilizcesi sadece boğaziçinden kaynaklanmıyor kesinlikle.

elizabeth:ilizivıf

youtube:yüütüübb

twetter:tuvitır

seviyorum bu kadını...
-ellemeyin abiler yazıktır. oyalansın. vücudu atsın. çoluk çocuk tarihten soğusun bunun yüzünden. sırf belki saçmalar da güleriz diyerek izlesin insanlar bunu. öyle midir abiler? öyledir tabii.
kendini beğenmiş olup hiç bir bok bilmeyen sözde tarih yorumcusu.
az önce habertürk'teki programda, radyodan istek şarkı yapar gibi, "bakara en sevdiğim suredir" diyerek yarmıştır.
tarih konusunda ki uzmanlığını tiyatro ile göstermesi istenilen oyuncudur.
hakkındaki olumsuz yorumları okudukça insanların ne kadar nankör olduğunu bir kez daha yaşayarak öğrenmiş olduk. görmüş olduğu yüksek seviyeli eğitimle bizleri bilgilendirirken eğlendirmekten başka bir gayesi olduğunu düşünmüyorum. hem tabi ki kıskanılan o.
herkes bir yana o bir yana.
bir kadından fazlası!

tanrı'nın sesi.
prenses pelin...
kendini bilgin zanneden, milletin taşak geçtiği taş hatundur. senin neyine tarih, senin neyine siyaset. git sen fhm'ye boxer'a soyun her zamanki gibi, o yeter sana hatun.
her erkeğin birlikte olmak isteyeceği, lakin her erkeğin kolay kolay eş olarak kabul etmeyeceği bir kadın. new york'tan program yapıyor, güldürüyor, eğlendiriyor. ne anlatıyor diye soracak olanlara, bi zik yok aq müjdesini vermek istiyorum.verdim.
çok tatlı ve içten bulduğum şahsiyettir.sahip olduğu bilginin üstüne güzelliğini de ekleyince kendisine hayran olmamak elde değildir.