bugün

fındıkları kabuklarından ayıran bir çeşit makine.
iki boyutlu cipsleri eleştiren,iki boyutlu sevgilerin 3 boyutlu cipsi yiyip yavaş yavaş 3 boyutlu olmalarını konu alan reklama sahip olan,reklam müziğini hiçbir yerde bulamadığım,reklamı güzel kendisi kötü cips
(bkz: patso) *
acı çeşnili olan çeşidinin (bkz: pekos) hiçbir muadilinin olmadığı ve acısever kişiler için bu çeşidin pek bir hoş olduğu cips.
3 boyutlu cips.
lays hasat şenliği ile birlikte bir ömür yiyebileceğim cips.
bugday, arpa, nohut gibi tahil ve bakliyatlarin hasattan sonra tanelerini ayirmaya yarayan alet.
baharatlısının üzerine tanımadığım cips.
budur yani. cips denen şey budur. doritos falan halt etmiş.
her gün yiyebilirim bu deli üçgeni ben.
sapı samandan ayırdığına tanıklık ettiğim makine;aslında genel anlamda çiftçiye hizmet eden tarımsal bir araçtır.
köylerde patos olarak bilinen harman makinesi. içine düştüğünüz zaman ölürsünüz. bu böyle. ölen de var zaten. hadi hayırlısı. düşmeyin dostlar aman.
yeni reklamında tarkan'ın hüp şarkısını kullanılan cips.
brezilya'nın paraiba eyaletinde 9 şehirli bir küçükbölge (Microrregiao).

eyaletin tüm bölge ve yerleşim birimleri için:

(bkz: paraiba/#8547019)
(bkz: brezilya/#8528395)

- Instituto Brasileiro de Geografia e Estatística
- http://openlibrary.org/bo...83o_territorial_do_Brasil
brezilya'nın paraiba eyaletinde bir şehir.

eyaletin tüm bölge ve yerleşim birimleri için:

(bkz: paraiba/#8547019)

- Instituto Brasileiro de Geografia e Estatística
- http://openlibrary.org/bo...83o_territorial_do_Brasil
yeni reklamı berbattır. isteseler daha kötüsünü çekemezlerdi.

http://www.youtube.com/watch?v=ZB2W4DleTN8
baharatlı ve acılı olanını en çok sevdiğim vazgeçemediğim cipstir. deli gibi tv'de reklamları dönüyor. fakat gel gelelim almak istediğimizde doğru düzgün hiç bir bakkal'da, market'te doritos'tan başkasını bulamıyoruz!
doğu karadenizde rize bölgesinde, düz burunlular için kullanılan bir sözdür.
biranın sevdiği dostlardandır.
çitosdan daha az biraz fazla eh işte beğendiğim cips. *
knight online isimli oyunda karakterin atak, defans, can bonuslarını arttıran eldivenin okunuşu.
(bkz: knight online)
(bkz: pathos gloves)
acı baharatlı olanları mutluluk veren mısır cipsi markası. isim olarak lays ve doritos kadar etmesede onlar kadar kaliteli.
görsel
görsel
bir cips bu kadar mı berbat hale getirilirin hikayesidir bu. gerçekten. hayır bunu yazdığıma bile inanamıyorum ama yazacağım.

şimdi bilen bilir zamanında patos, pekos diye ayrıydı bunlar. biri acısıydı falan işte neyse. artık hangi firmanındı bilmiyorum ama kar mıydı neydi.

hayatımda yediğim en leziz şeydi bu ya. abartmıyorum hiçbir şeyden bu kadar haz almıyordum. fotoğrafım vardı lan bu cipsi yerken. 6 yaşından beri mütemadiyen yerim yani.

sonra kim aldıysa artık bok ettiler güzelim cipsi. her şey popülerlik değil lan. tamam güzel beren saat'i, pamela anderson'ı falan oynatıyorsun reklamlarında da tadını bok ettiniz lan güzelim cipsin. doritosa benzedi bu da.

bari atmasaydınız öncekinin formülünü. alırdım ben.
Vizyonunun değişmesiyle birlikte pazara Mondelez International adıyla devam eden Kraft Gıda'nın Doğuş Çay'a (Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim Paz. ithalat ihracat A.Ş.) sattığı mısır cipsi markası.

Yakın zamanda ambalaj üzeri bilgilerin değişikliği fark edilecektir.

(bkz: çerezos)
(bkz: cipso)
"yedikçe yersin, tükenince tükenirsin" mottosu olan çerez. garip bir reklamı var.
güncel Önemli Başlıklar